Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megenghetné az anya, hogy a...

Megenghetné az anya, hogy a lánya és a barátja heti 1 alkalomnál többször aludjanak együtt?

Figyelt kérdés

Nem szeretném elárulni, hogy az anya vagy a lány vagyok. Az anya elég hamar megengedte már hogy heti egyszer együtt legyenek, de a lány nyárra hivatkozva többet akar. Az anya nem tud békésen aludni, ha ott a fiú a lány viszont erősködik, ha nincsenek együtt akkor hajnalig a neten lógnak, beszélgetés gyanánt. De az anya szerint még korai lenne, majd úgyis mennek együtt egyetemre, akkor összeköltözhetnek. A srác tisztelettudó, szerény, kedves, de az anya idegennek véli még és jónak látja, ha röviden, de pórázon tartja a lányát.

18/L 22/F


2014. máj. 5. 00:46
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
62%
18 évesen bőven elég, ha heti egy nap együtt alszanak, azt is megköszönheti.
2014. máj. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
41%
És ha anyuka vinne fel pasit, és a lányát zavarná, hogy idegen van a házban, akkor mi lenne? Gondolom anyuka messziről tojna a lánya véleményére.
2014. máj. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
18 évesen természetes igény hogy az ember a kedvesével akar tölteni néhány éjszakát. Ha az anya ezt megengedte, akkor már mindegy is lehet neki hogy heti egy vagy két alkalomról van-e szó. Anya és lánya kössön kompromisszumot, pl. hogy lehet több heti egynél, de lehegyen több heti 2-3-nál, és ezeket a napokat előre egyeztessék hogy az anyának mikor lenne aktuálisabb. A lány és a barátja pedig valamivel viszonozzák az anya rugalmasságát.
2014. máj. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Adott két felnőtt. Anyának a saját magánéletével kellene foglalkoznia, nem a lányáéval. N30
2014. máj. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Én más szemszögből közelíteném meg. Adott két felnőtt nő. Az egyik belemegy, hogy egy számára idegen férfi heti 1x ott aludjon tehát kompromisszumra kész, de szerintem jogosan zavarja ha heti több napon keresztül egy férfit kellene kerülgetnie a saját lakásában még ha az a gyereke párja is. Nem vagyunk egyformák, van akit ez nem zavar van akit igen. Ha egyik felet se zavarja akkor oké a dolog, ha lazán kezeli a szülő is és nem érdekli, de ha már az egyik félnek kellemetlen akkor azt a másik félnek meg kell értenie. Anyum például mindig bugyiba aludt, mióta megszülettem éjszaka van hogy többször is felkel, kijár a konyhába éjszaka kajálni stb. Nálunk megszokott volt hogy bugyiba rohangászunk a lakásba és anyum nemigazán szerette ha estére valaki ott maradt, mert nem nagyon szeretett alkalmazkodni máshoz a saját lakásában amit akkor nem, de így utólag meg is értek. Én se szívesen engedném, hogy itt legyen szinte mindig. Találkozzanak, legyen itt ha szeretnének itt lenni délután, de este mindenki menjen a saját ágyába. Mi egy 50 nm-es lakásba lakunk 3-an és bizony zavarna ha még egy férfi itt mászkálna. Heti 1x talán oké legyen itt hétvégén mondjuk, de főleg érettségi előtt nem nézném jó szemmel.
2014. máj. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Elarulod, ki vagy a sztoriban? :)
2014. szept. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!