Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti együtt maradnátok a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti együtt maradnátok a párotokkal úgy, ha már nem szerelemből szeretitek?

Figyelt kérdés

Közel 4 éve vagyok együtt a barátommal. Mindketten 21 évesek vagyunk. Nekem ő az első ilyen komoly kapcsolatom,vele feküdtem le először. DE igazából nem tudom elképzelni azt, hogy vele élem le az egész életem. Nagyon szeretem, mindenben számíthatok rá de mégis azt érzem, hogy nem ő az IGAZI. Inkább úgy mondanám, hogy olyan mint a legjobb barátom(akivel mindent megtudok beszélni és akinek minden titkomat elmondhatom) Nem tudom mit tegyek, mert nem akarom megbántani, de sokszor eszembe jut, hogy vajon milyen lehet mással lenni meg ilyenek. Emiatt bűntudatom is van. Félek, hogy ha szakítanék vele később megbánnám, mert nem hiszem, hogy találnék még egy ilyen rendes embert,mint ő, akiben tényleg megbízhatok.

Ti mit tanácsoltok, mit tegyek? Köszönöm


2013. jan. 11. 13:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
NEM
2013. jan. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. jan. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha a tartós, boldog kapcsolat alapját az állandó szerelemben látod, akkor mindig csalódni fogsz.


Csak az érzelmileg fejletlen nők hiszik azt, hogy szeretet alsóbbrendű érzés a szerelemnél.


De hiába mondunk bármit is, a felismerésig magadnak kell eljutnod. Ez hosszú évekig tarthat, ami alatt sokat csalódsz majd.

2013. jan. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Neked kell eldöntened, hogy mi a fontosabb számodra? Megbizhato társ, vagy megtudd, hogy hogyan ba-ik Ronaldo, hogyan nyal Béla, mekkora fa-a van Robinak?
2013. jan. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A szeretet bőven elég, ha adott mellette a vonzalom.
2013. jan. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a világon mindenki szerelemből házasodik, és még is vannak nagyon jó házasságok. A szerelemből létrejött kapcsolatok is vihargyorsasággal megszakadnak.

A szeretet egy másik formája a szeretetnek.

Lehet rá építeni.

Einstein azt mondta egyszer, hogy az a szeretet amely nem múlik el, ha a másik fél megváltozik.

A nagy szerelem csak egyszer van az életben. Ha már túl vagy rajta, ne várd a következőt.

2013. jan. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A szerelem egy idő után mindenképpen elmúlik.Legalábbis ezt mondják sokan.
2013. jan. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ugy is szakitani fogsz, de csak akkor jossz ra, hogy minden szerelem elmulik egyszer. Talan vissza is fogsz vagyni talan nem, de ez ugyis igy lesz. Rettenetesen egyszeruek vqgytok ti nok!
2013. jan. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! talán attól félek,hogy egyedül maradok,mert mióta vele vagyok, ráfordítottam minden időmet, a barátnőimet elhanyagoltam, szóval csak ő maradt nekem..lehet ezért is félek a szakítástól:(
2013. jan. 11. 14:42
 10/16 anonim ***** válasza:

Tudd, hogy akárkinek is leszel a párja, a szerelem érzése mindig el fog múlni.


A jó kapcsolatot elég "csak" a szeretet érzése, ha mellette tudsz szexuálisan vonzódni a párodhoz. Tehát jelen a vonzalom is, és nem csak, mint embert szereted.


Szerintem rosszat jelent, hogy ez a kérdés felmerült benned.


Valószínűleg te nem Őt keresed igazán, vagy csak más irányba változtatok az eltelt 4 év alatt.


Vagy nem vagy elég érett személyiség ahhoz, hogy elég legyen neked önmagában a szeretet érzése egy kapcsolatban. Ezt nem szemrehányásként írom, 21 évesen nem csoda, ha nem vagy az.


El kellene komolyan gondolkodnod, meg akarod-e tartani a párodat. Ha igen, tegyél érte, hogy újra feléledjen a vonzalom. A szerelmet már ne keresd benne, de a kapcsolatot fel lehet dobni. Ha pedig szerinted nem éri meg a fáradtságot, akkor keress mást. Mindketten fiatalok vagytok még benne maradni valamiben, ami messze nem az igazi.

2013. jan. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!