Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy arab férfi szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy arab férfi szeretne velem együtt lenni, tényleg szerelemből tenné vagy csak egy alkalomra?

Figyelt kérdés
Milyenek az arabok így?
2009. febr. 7. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Ha egy négert látok az utcán akkor jobb lezsek az ágyban?

Hülye kérdésre hülye válasz. Embertől függ minden.

2009. febr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Azt én nem tudom édesem, de egy biztos. Semmilyen körülmények között ne menj vele a hazájába, mert hiába nem odavalósi vagy, ő lesz az úr, és elő fordulhat h nem enged haza.. Gondolom tudsz te is egy két dolgot...
2009. febr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
mintha egy külön állatfaj lenne! Pont ugyanugy ahogy egy fehér tenné
2009. febr. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hányadik lennél a háremében :)
2009. febr. 8. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sok hülye!Azt sem tudjátok mit beszéltek,előbb ismerjétek már meg a kultúrát,az embereket, és úgy dönts róla.Egyébként ha a magyarokról kérdeznek külföldön azt mondják: LOPNAK! Tehát hagyjuk már ezt az általánosítást.
2010. nov. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 emlya ***** válasza:

Szeptemberben szermcsém volt és kijutottam Egyiptomba, ami hatalmas élmény volt, és ott összejöttem egy arab fiúval, már az elő éjjel meg akart dönteni, de nem hagytam neki, és mindig keresett, sőt első nap után még a kártyáját is odaadta, hogy olcsóbban tudjunk beszélni, ennyire megbizott bennem. Miután hazajöttem 2 és fél hónapot voltunk együtt távkapcolatban, de úgy hogy nem feküdtünk le soha. De ennek a távolság miatt vége lett.

Szóval előfordulhat, hogy nem csak lyukra játszik, de ezt legjobban akkor tudod kideriteni, ha vársz a szexel pár hónapot, amig megismered és ha képes Rád várni, akkor biztos, hogy szeret, ha meg nem szeret csak az kell neki, akkor úgyi keres mást, akitől megkapja amit akar. Ja és ezzel véleményem szerint tiszteletet is kiharcolhatsz ezzel magdnak! Szerintem.

2010. dec. 27. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

" Egyébként ha a magyarokról kérdeznek külföldön azt mondják: LOPNAK!"


Ezt inkább csak te és a hozzád hasonlóak terjesztik.

2014. szept. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!