Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám élettársa hazudott,...

Anyám élettársa hazudott, amit be is bizonyítottam, de anyám engem nézett hülyenek (? )

Figyelt kérdés
Kellett valami apróság a lakásba (egy filléres hétköznapi eszköz), amit "anyum élettársa szerzett valahonnan" (szóval nem vette, hanem ingyenbe jött. ugye ez a nőknek nagyon imponál, hogy ha egy férfi talpraesett, és a semmiből is csodát teremt). Erre mikor megláttam, mondtam anyumnak, hogy az az enyém volt, én adtam oda az élettársának fél éve, és azóta se láttam. A testvérem is mondta, hogy ez tényleg az enyém, és nem "úgy lett szerezve valahonnan", mint ahogy be van állítva. És meg is mutattam, hogy hol kellett megragasztanom azt a valamit, még mindig ott volt rajta. Erre akkor se hitt nekem, se a tesómnak, és még én lettem hülyének nézve. Még én lettem lecseszve, hogy mit akadok fel ilyeneken. Szerintem egy ilyen hétköznapi dolognál semmi szükség ekkora hazugságra. Ha meg ilyen banális dolgoknál ekkora sztorit kanyarint valaki, ami nem is igaz, ott valami gond lehet, és gyanítom, hogy a hazudozás nem merül ki ilyen apróságokban (főleg, mivel épp semmi szükség nem volt rá most sem). Szerintem anyámnak elmentek otthonról.
2014. máj. 5. 17:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

és te miért csinálsz belőle ekkora ügyet?

Oké, a tied volt. kész, ennyi. Az élettárs most odaadta anyudnak. Mindegy milyen körítéssel, de neki adta. Akkor most miért baj, hogy honnan van?? Nem mindegy?

Miért kell mindenáron beletaposni mások magánéletébe? Anyud jól érzi magát az élettársával. Miért kell tönkre vágni a boldogságát??

2014. máj. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
1-es vedd be az esti adagodat és feküdj le.
2014. máj. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
akkor te se vagy komplett
2014. máj. 5. 17:38
 4/15 A kérdező kommentje:
bocs, a kommentem az elsonek ment
2014. máj. 5. 17:39
 5/15 anonim ***** válasza:
72%
És ilyeneket, mint 1-es nem törölnek le. Felháborító!
2014. máj. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
a poén az, hogy a tesóm már akkor mondta, hogy az enyém, amikor az a cucc haza lett hozva. de azt mondta anyum élettársa, hogy nem. pedig ott aztán végképp eszébe juthatott volna, hogy ja tényleg... kétlem, hogy ilyet el lehet felejteni. főleg, ha emlékeztetik rá, és akkor se ugrik be. ugyan már
2014. máj. 5. 17:43
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Mi a bajotok a válaszommal? Áruljátok el, miért baj az, ha egy piti ügyből egy kis lódítással adja oda azt a kis valamit aminek nincs is nagy jelentősége. Nem mindegy? Sokan nem azért hazudnak mert vaj van a fülük mögött, hanem mert alapjáratban lódítanak egy kicsit. Nincs olyan ember aki nem hazudott volna még ha csak egy picikét is, pedig nem volt értelme a hazugságának. Akkor miért baj ez? Mindegy.. A lényeg, hogy mások dolgába mindig beleüssük az orrunkat.. nem igaz?? de ha valaki a saját dolgotokba turkál akkor jaj de fel vagytok háborodva.. Csak nevetni tudok az ostobaságotokon.
2014. máj. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
Támogatdo a hazugságot a gerinctelenséget az aljasságot. Talán csak ennyi dióhéjban.
2014. máj. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%
Értjük, neked a hazugság természetes! Vannak ilyen emberek, csak nem szokták még hangoztatni is mint te!
2014. máj. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
az a probléma, hogy én lettem meghazudtolva. egy családi körön belül. nem a pityi palkó. hanem az édesanya gyereke az édesanya élettársa által, akik egy háztartásban élnek. szóval, ha szerinted "egy kis lódítás", történetesen, hogy az a dolog, amit én adtam oda fél éve, nem munkahelyről lett "szerválva", mint ahogy be van állítva, az gáz. ez úgy jön ki, hogy "jajj de jó, végre van egy cuccunk, ami kell, milyen jó, hogy ezt is el tudta rendezni", csak a probléma ott van, hogy az az én cuccom, ami tőlem lett kölcsönkérve, tehát amúgy is megvolt. itt nem én vagyok a hülye, az hét szentség
2014. máj. 5. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!