Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt rajtam kívül valki...

Van itt rajtam kívül valki aki enm kapott karácsonyia ajándékot?

Figyelt kérdés
2009. dec. 26. 16:28
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
91%
Én =(
2009. dec. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
80%

Tudom nem kárpótol, de boldog karit utólag is!


retafdog

2009. dec. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
86%
Van, egyik haverom prostituált anyja ahelyett, hogy kaját venne a családjának, mobilt vesz a pénzéből meg luxustáskát. Szóval nyilván ajándékra se futja náluk.
2009. dec. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
26%
És miért nem kaptál? Elgondolkodtál rajta?
2009. dec. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
78%
neszomiz a szeretet a lényeg (=
2009. dec. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
92%
Én nem kaptam mert nem volt pénze anyunak de én megértem, nem is követelőzök.Karácsonyi ünnepséget se tartottunk bár nem is lett volna kit meghívni.Ha ajándékra nincs pénz akkor nincs.Valamiből ki kell fizetni az elmaradt számlákat lakbért, kaját venni.El kell valamiből dönteni hogy ajándékokat veszünk vagy az utcára megyünk lakni.
2009. dec. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
90%
OK, hogy a karácsony lényege nem az ajándék, de azért egy anya legalább egy tábla finom csokit adhatna a gyerekének, még akkor is, ha vannak kifizetetlen számlák... én megértem, de én biztos adtam volna valami apróságot (amit akár júliusban is meg lehet venni!).
2009. dec. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
90%
Én sem kaptam, de kitől is kaptam volna, mikor egyedül vagyok? Szerencsére ez nem rázott meg különösebben, felesleges ajándékoknak úgysincs semmi értelme.
2009. dec. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
84%

16:51!

Nekem épp elég annyi ha azt mondja boldog karácsonyt!

Amugy egész évben megélhetéssel küzdünk!Egy tábla csoki árából már lehet kiflit,zsömlét vagy esetleg kenyeret venni.2hete 200FT van a lakásban összesen és az is arra van, hogy ha elfogy a kenyér akkor megvegyük.

Szerintem ha Te ilyen helyzetbe lennél akkor te is elgondolkozál hogy csokit vagy kenyeret vennél, csak azért mert ünnep van.Nekünk még 1000forint is soknak számít és megbecsüljük.Amúgy nem valami falusi parasztok vagyunk, pesten élünk egész barátságos környéken.

2009. dec. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
87%

az utolsó válaszolónak igaza van :|

Annyira megrendíti a szivemha valakinek ennyire spórolnia kell :S

(mi se vagyunk gazdagok) és mi is szoktunk spórolni)

2009. dec. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!