Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt rajtam kívül valki...

Van itt rajtam kívül valki aki enm kapott karácsonyia ajándékot?

Figyelt kérdés
2009. dec. 26. 16:28
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
72%
Én sem. Pénz lett volna, csak "nem értek rá". Mikor rádöbbentek, hogy egyikőjük sem vett semmit, huszonharmadikán kétségbeesetten hurcoltak át egy pár üzleten, hogy válasszak már valamit. De nem volt semmi, amit szerettem volna, szóval nem is kaptam semmit. És én vagyok a hülye.
2009. dec. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim válasza:
87%
Én kaptam egy pár zoknit. Juhééé
2009. dec. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
91%
Bocs az OFF-ért, de a 17:09-esnek ha kenyérre sincs pénzük akkor internetre honnan van? Bírom az ilyen válaszadókat, akik siránkoznak hogy nincs pénz még kenyérre se, de netezni arra van, pedig az nem 200 Ft.
2009. dec. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Én sem kaptam semmit... csak a gyereknek vettünk ajándékot, magunknak már nem jutott. De van fa és volt finom ünnepi étel és süti. Ez van. Nem az ajándékoktól ünnep a Karácsony! Együtt vagyunk, saját otthonunk van, meleg van, mindig van mit ennünk, egészségesek vagyunk, csak ez a fontos!

Boldog Karácsonyt neked is!

2009. dec. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
hát mi is eléggé visszafogjuk magunkat mostanság, de szerencsére még nem állunk úgy, hogy ne csak 200 ft legyen itthon. Aki meg tényleg 200 ftból él, az miért netezik? minimum 2-3 ezer forint a net havonta. ... tudom hülyeség beleszolni más dolgába, de ez felettébb különös.
2009. dec. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
86%
Nehogy már Édesanyád nem tudott volna venni neked ősszel valami párszáz forintos valamit, amikor megkapja a fizuját, vagy a betegállomány pénzét, vagy akármit... :(( Csak a feeling miatt... (egyébként szép, hogy megvéded, ez így is van rendjén!)
2009. dec. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
71%
16:36-os vagyok, miért lettem lepontozva? Ti talán nem találjátok ezt felháborítónak? Az a hárpia a saját gyerekétől vonja meg a falatot, két pasit fej egyszerre, mindkettőt átvágja... Legutóbbi kölcsönkért pénzt mire verte el? Egy szuper laptopra! A haveromnak meg nincs pénze kajára, arról ne is beszéljünk, hogy nemsokára egyetemre megy.
2009. dec. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
80%
Ééééés, még mindig nem tudjuk, hogy Kérdezőke miért nem kapott ajándékot...
2009. dec. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
én előbb megkaptam, tehát a fa alatt pont nem volt semmi:) De azóta is kaptam:D
2009. dec. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Amúgy elfelejtettem leírnihogy 16 vagyok és lány,anyám még arra is képtelen volt hogy szaloncukrot vegyen,szerintem sajnálja rá a pénzt pedig nem vagyunk szegények.Szinte minden évben ez megy.:((
2009. dec. 26. 17:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!