Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt rajtam kívül valki...

Van itt rajtam kívül valki aki enm kapott karácsonyia ajándékot?

Figyelt kérdés
2009. dec. 26. 16:28
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
64%

17:15!

Azért mivel így olcsóbb a kábeltévé.(Ugy megjegyezném hogy a kábeltévé és a net kevesebb mint ötezer ft). És rohadt jol jön mert vannak olyan jelenleg folyó ügyeink amihez elég pár kattintás és nem kell elmenj az ország másik végébe.Amikor az egyik családtag állást keresett 2hónapon át szintén kellett és egy álláshirdető újság sem 5 forint ráadásul ha naponta veszed meg az a hónap végére már kicsit sok lenne.Manapság már az internet is egy "létfontosságú eszköz".Gondolom a következő kérdés az lesz hogy miért van kábeltévé.Csak ugy elmondanám én középsuliba járok és amikor feladnak ilyen olyan témákat hogy dolgozd ki csináld meg és xy napon add elő 60embernek, akkor azt hogy csinálom meg ?Igyis este érek haza hulla vagyok és akkor még rohangáljak könyvtárba ami nyitva sincs este?Tudod valaki nem csak szórakozásként használja, mint pl te? de ugy gondolom hogy ha szünet van akkor megragadom a lehetőséget és leülök ide,kicsit kikapcsolódok,fórumozok, beszélgetek a rég nem látott barátokkal hogy mi van velük mert a telefonomon nincs pénz.De minek van telefonom?Akiknek nincs pénzük kenyérre telefonuk mér van?

Kicsit nevetséges vagy!Nem kéne mindig az általános tényeket venni alapul!!!!!

2009. dec. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudjatok,de nekem is van netem,amit nem most rendeltem meg!Nekünk is szűkösre kell húzni most a gatyeszt,hogy legyen hó végére,de azért az ember ne mondjon már le mindenről,amiben van egy kis élvezet!Ha esetleg nem tudnám fizetni,akkor majd kikapcsolják vagy lesz szerencsém és ki tudom majd fizetni!Én se kaptam ajándékot,mert nem állunk úgy anyagilag!Talán majd jövőre!


További kellemes ünnepeket mindenkinek!

2009. dec. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
96%
Előző vagyok! 17:45-ös veled értek egyet!!:D
2009. dec. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
85%

Köszönöm.

Örülök hogy van aki tisztán is tud látni és nem köt mindenbe bele!

2009. dec. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azon röhögök, hogy akinek van pénze, de nem kapott, az megint gáz, de akinek nincs és jaj szegényke, az meg 100%.
2009. dec. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
43%

Igen édesem ez ku.rva vicces. Kerülj majd bármelyik szar helyzetbe és akkor mások fognak rajtad röhögni.

Én azon röhögök hogy mennyi f*szfej gyökerek irnak ide akik mások nyomorát poénosnaak találja.Ha valaki megosztja a gondolatait egyből letámadjátok.

2009. dec. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, nem tudom miért kell egyeseknek hantázni össze vissza. Ha nincs pénzem kajára, akkor nem fogok komputert venni, meg kábeltévét nézni, meg netezni. Enni muszáj, netezni nem.
2009. dec. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
76%
17:09-es! Nem az a paraszt, aki a földet túrja és falun lakik, hanem a magadfajták, akik így beszélnek. Egyáltalán nem tudlak ezek után sajnálni. El kell adni a nem rossz környéken lévő kecót, ha ennyire nincs otthon pénzt, és egy kisebbet venni.
2009. dec. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
93%
Mintha olyan könnyű lenne manapság bármilyen lakást is eladni.
2009. dec. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
95%

Jaj,már!Akinek internete van meg ilyenek,azok biztos,hogy nem most köttették be!Ha hónap elején kifizette a számlákat,nem biztos,hogy rosszul jött volna ki a végére!Lehet,hogy jött egy váratlan kiadás!Most azért köttesse ki?Azért megnézném,hogyha a munkahelyedet elvesztenéd,akkor milyen gyorsan köttetnéd ki a netet,tv-t vagy stb.Nem tudom,hogy miért kéne egyből a létminimum alatt vagy még az alatt lennie az embernek!

Gondolkozzon már el egy olyan ember ezeken a dolgokon,aki még nem volt ilyen helyzetben!

2009. dec. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!