Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósom. Folytatnátok? (Milyen...

Anyósom. Folytatnátok? (Milyen (volt)?)

Figyelt kérdés
2009. dec. 26. 20:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Anyósom........az atomreaktor építéstől a szexig mindenről lehet vele beszélgetni.Lesi minden szavam,Ott segít,ahol tud,Jól főz,szinte a legjobb barátnőm
2009. dec. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Egy-két apró hibát (ami ugye mindenkinek van) leszámítva tündér. Segít, ahol tud, de nem szól bele semmibe. Intelligens, és széleslátókörű.
2009. dec. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

mindig küld egy valag kaját, de szerintem nem azért, mert félne, h éhenhalunk, hanem mert ezzel is csak degradálni szeretné az én főztjeimet...

június óta nem beszéltem vele, mert akkor is csak azért hívott fel, h a szart kavarja...

egészen addig tökjóban voltunk, de ezzel sajnos csalódást okozott...

2009. dec. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi jó anyós lenne? Huha akkor Én nagyon megszívtam, kétszer is kifogtam a főnyereményt, mindkétszer válás lett a vége. Most olyan pasit keresek aki árva :))
2009. dec. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az első házasságomban a férjemnek már nem éltek a szülei. őszintén sajnáltam. A második házasságomban pedig igen. Ezt is őszintén sajnáltam,mivel alkoholisták voltak és nem túl műveltek, viszont anyósom valódi méz-máz,a hátam mögött pedig sárkány.De ez csak addig tartott,míg egy lakásban laktunk, aztán,hogy saját otthonunk lett,már abbamaradtak a rosszindulatú dolgok.Valószínűleg rájött, hogy a jelenlétem nem ártott a fiának. Most nem vagyok házas, de a barátom édesanyjával nagyon rossz a kapcsolatom.Csak rosszat tudnék mondani róla,az irányomban való viselkedéséről,szerintem pszichiátriai eset,nem csak engem nyomorít, hanem zsarnok a saját fiával szemben is, egy önző stb.nincs is kedvem részletezni.
2009. dec. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Az anyósom maga a Sátán, aki emberbőrbe bújt!
2009. dec. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Engem két anyóssal áldott/vert a sors. Az egyikkel együtt élünk...hát...hm... nem mondanám hogy rossz, csak más mint én és ezt nem érti, A hülye megfelelési kényszerem miatt mentőt is hívhattunk. Felszakatt a császármetszés utáni vágas.

A másik olyan mint én. Első a család boldogsága és olyan ruhát vesz, amit nem kell vasalni XD

Sajnos a másikkal ritkán találkozom, mert az ország másik végében laknak, de éltünk náluk két hónapig mert apósom megsérült és odaköltöztünk egy időre segíteni.

Apósom is egy tündér. Nagyon egymásra találtak édes-mostohaanyóssal..XD

2010. nov. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!