Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Néha már ti is be tudtok...

Néha már ti is be tudtok azonosítani itt kérdezőket, akik többször kérdeznek hasonlót, írtok példákat ilyen személyekre?

Figyelt kérdés
2013. aug. 21. 21:36
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
89%
Nem.
2013. aug. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
84%
Igen, téged is! :-)
2013. aug. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van egy "szófosó" nő, aki mindig a sógornőjére panaszkodik, akivel egy udvarban laknak, egy fiatal lány, aki egyfolytában azon vergődik, de vagy két éve, hogy odaköltözzön-e a lepukkant, felújításra szoruló házba, amit a vőlegénye vett, egy hete itt a "Kanadás-férjes" nő... ez az első három, aki eszembe jutott, de számtalan ilyen van még.
2013. aug. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Meg volt a nő, aki 50 m2-re szülte a 3. babát, ő maga mondta, h kenyérre sincs pénze, utána meg vergődött, mikor a másik kérdésénél szóba hozták:D Hatalmas volt:D
2013. aug. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
94%

négyes belinkelnéd a kérdéseket? :DDD

am ja néha feltűnik

2013. aug. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában nem vagyok fent az oldalon gyakran, de régebben nagyon sokat lógtam itt, és igen. :) Az írásstílus alapján is felismertem kérdezőket, na meg persze olyan is előfordult, hogy ugyanaz a történet szembe jött többször is, csak mindig picit másabb körítéssel....
2013. aug. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy kedvenc 63%-osom: régebben 64%-os volt, minden csirkemelles kérdéshez beírja, hogy száraz, ehetetlen, meg minden eljegyzési gyűrűs kérdéshez hogy a köves gyűrű nem lehet eljegyzési, csak a karika. Eltéveszthetetlen a stílusa. Meg minden kisgyerekes kérdésre azt válaszolja, hogy ezek a mai nők csak a gyerekkel foglalkoznak, a férjük helyett...
2013. aug. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
volt az a nő is itt pár napig akinek a férje ku.rvához járt és nem tudta h elhagyja-e. Az is feltette ugyanazt a kérdést vagy nyolcszor, persze mindig kicsit más nézőpontból
2013. aug. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van amikor már be tudom azonosítani, vagy csak van egy kis deja vu, hogy mintha már hallottam volna ezt a kérdést csak picit másképp.:) Most van egy 19 éves fiú is, aki folyton ismerkedni akar mindenkivel, csak mindig más indok miatt, de már az írásából leszűrni hogy ugyanaz, de mivel még mögé is írja hogy 19F, hát így már elég egyértelmű a dolog :D
2013. aug. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a 63 százalékos a Gyerekvállalás topikban is alakít! :) Csak elég következetlen, mert hol nagymamának adja ki magát, hol olyan anyukának, akinek 12 éves a legidősebb gyereke, sőt, egyszer "orvostanhallgató" is volt, de a stílusa és a mondanivalója változatlan maradt. Nekem gyanús, hogy a Vallás topikba is szokott járni, de nem 100 százalék.

Én ezt a kategóriát viszonylag ritkán olvasom, de a Gyerekvállalásban sokakat felismerek már.

2013. aug. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!