Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a baja? Anya vett nekem...

Mi a baja? Anya vett nekem egy krémet, és megkérdeztem, hogy mennyibe került, mert érdekelt, és erre leüvöltötte a fejem, h nem mindegy nekem, és h alig várja, h 18 éves legyek és akkor meglátom, h milyen lesz nekem, nem fogok kapni semmit.

Figyelt kérdés

Nagyon megbántott ezzel, a kérdésem normálisan tettem fel, és csak azért érdekelt, h máskor én vehessem meg. Miután leordított a szobámba mentem és zokogtam. Még mostis ha eszembe jut bekönnyezem. Azóta (7 órája) felém se nézett, pedig itthon volt. Most mit csináljak? Csak arra tudok gondolni, h milyen anya az ilyen, aki ezt mondja.

Légyszi ne mondjatok rosszat anyára, csak most mit tegyek?:(

L/17 (mindjárt 18)


2010. okt. 8. 21:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy most valaki mással van baja csak véletlen rajtad csapódott le egyébként is ilyen szokott lenni?
2010. okt. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%

Menj ki hozzá szerintem. Már ő is lehiggadt, csak nem tudja hogy nyisson. Ülj le mellé, és mondd el neki amit itt leírtál. Hogy miért is kérdezted, hogy benned nem volt rossz szándék. És hogy mennyire szereted:)

Biztos van elég gondja, sokkal jobb lesz mindkettőtöknek békében lefeküdni.

2010. okt. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%

Szia

Nálunk is volt már ilyen...Mikor anyukám rossz passzba volt aztán feltettem neki ilyen kérdést vagy éppen megjegyeztem,hogy valamit venni kellene akkor egyből elborult az agya,hogy mert állandóan csak a pénz másra se tudok gondolni stb stb

2010. okt. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Igazából hirtelen haragú, és mindig félreérti amit mondok. De 5 perc múlva jön megölelni. Már próbáltam neki mondani, h először gondolja át, h ne támadjon rám így, de akkoris csak kiabál. Nem igazán ért meg engem. Egyébként nagyon jólelkű, kedves, de ez annyira rosszul esett. Sajnál tőlem mindent. Kaját, ruhát, stb.
2010. okt. 8. 21:52
 5/24 anonim ***** válasza:
87%
mástnem mondhatok neked, minthogy legyél anyukáddal türelmes, lehet h félreértette a dolgot, na uez van az én anyukámmal is...szoval tudom mit érzel..talán a felgyülemlett stressz az oka, hogy kiabál apróságoktól...
2010. okt. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
31%
Nem lehet hogy nemkívánt gyerek vagy,bocs de munkám során akkor látok ilyet ha az anya nem akarta a gyereket vagy csak eszköz volt vmihez...
2010. okt. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
68%
Lehet valami betegség is.
2010. okt. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
83%

Ha jólelkű, jószívű anyukád, akkor miért sajnálja a kaját stb..?

Sajnálom, hogy ilyen veled, biztos gondjai vannak és rajtad csattan!

2010. okt. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
69%
Sajnálja tőled a kaját, ruhát, stb.?
2010. okt. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%

Miért kell megkérdezni,hogy mennyibe került?Nem mindegy?

Engem is bosszant,ha veszek valakinek valamit,mert szeretem és rögtön az árral jön,olyan mintha anyagias lenne.Az árát bármelyik boltban meg tudod nézni.

Ne legyél túl érzékeny.

2010. okt. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!