Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Véletlen adtam egy szájrapuszi...

Véletlen adtam egy szájrapuszit a tesómnak és ő haragszik mit tegyek.16 fiu ő 17 lány?

Figyelt kérdés
2009. dec. 27. 01:13
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
98%

Gondolom a szereteted jeléül adtad azt a puszit, nem? Akkor nincs más teendő, odamész hozzá, és lehet ciki lesz, de bocsánatot kérsz tőle (most mindegy hogy jogos-e, illemből), és megmondod neki hogy csak azért adtad azt a puszit, mert nagyon szereted.

Többieknek: nem kell egyből rosszra gondolni, vannak olyan emebrek, akiknél a szájrapuszi a szeretet kifejezésének az eszköze, és semmi több. Ha lesmárolta volna úgy rendesen, na az már más tészta lenne. De nem az történt, csak egy egyszerű szájrapuszi. Én is kaptam már unokatesómtól, mégse gondoltam arra hogy le akarna feküdni velem.

F/26

2009. dec. 27. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
97%
Az utolsónak én is igazat adok.Nincs abban semmi ha a szájára adtál puszit.Ha ezért meg megharagudott,hát vessen magára.Minél jobban felfújod ezt a dolgot annál rosszabb.
2009. dec. 27. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
97%
Az utolsó kettövel tökéletesen egyetértek :)
2009. dec. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
86%
a mi családunkban is szájrapuszi van.én ebben nevelkedtem és a szüleim is.nincs ebben semmi rossz.sőt a vőlegényem családja is ilyen.ők kezdtek el szájra puszit adni de nekem nem volt furcsa
2009. dec. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim válasza:
85%

Ne törődj vele!

Ha nem hiszi el, hogy nem perverzitásból csináltad, akkor haragudjon!

Te meg viselkedj úgy mintha mi sem történt volna! Majd megbékél...

2009. dec. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
30%

"A kérdés kiírásának időpontja: ma 01:13"

Hogy micsoda gondjai vannak napjainkban egy 16 éves kamasz fiúnak hajnali negyedkettőkor!

2009. dec. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
közöd szerintem k*rvára nincs hozzá mikor irtam ki :D te Jaw
2009. dec. 27. 15:58
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha véletlen volt, akkor semmi gáz, mondd meg neki, hogy nem direkt volt, aztán többet ne is beszéljetek róla, ne lovagoljatok a témán, majd elfelejti.
2009. dec. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
61%
"közöd szerintem k*rvára ..." - Az agresszív stílusodból ítélve a dolog nem egészen úgy történt, ahogy te beállítod! Valószínűleg a nővéred haragja teljesen jogos.
2009. dec. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
56%
még a végén kiderül, hogy leteperted a nővéredet?
2009. dec. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!