Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Véletlen adtam egy szájrapuszi...

Véletlen adtam egy szájrapuszit a tesómnak és ő haragszik mit tegyek.16 fiu ő 17 lány?

Figyelt kérdés
2009. dec. 27. 01:13
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
nem nem tepertem le !
2009. dec. 27. 18:46
 22/31 anonim ***** válasza:
29%

Gondolom le akartad zsidózni, te szuperagy. Az jew ;)


Egyébként meg tuti kamukérdés, kicsit unalmas már ez a sok baromság...

2009. dec. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
77%
Nincs abban semmi nagyszám, h szájrapuszit adtál véletlen a nőverednek. Mi is anyuval néha szájrapuszit adunk egymásnak, de csak szeretet gyanánt. :D
2009. dec. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
87%

Ugyan miért lenne a kérdés kamu? Érdekes, ha valaki nem a szokványos sablonnal jö, akkor az a kérdés már is kamu. :S


Egyébként nem értem a nővéredet. Nálunk is előfordult már, hogy úgy fordultunk anyával és vletlenül szájrapuszi lett a normál pusziból. Kellemetlen volt meg fúj (mert a mi családunkban csak a szerelmünknek adunk szájrapuszit) de nevettünk egyet, zavarba jöttünk egy kicsit de ment tovább az élet.


Ha szükségesnek látod, kérj tőle bocsánatot és mondd meg, hogy véletlen volt, eszedbe nem jutna szájrapuszit adni hiszen a nővéred és ezt te is gusztustalannak tartod.... Ha ezek után is haragszik, akkor hagyd rá. Kissé komolytalan, de örülök ha ez a legnagyobb problémája az életben. :) Majd túlteszi magát rajta.

2009. dec. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
82%

"véletlenvéletlen" vagy beisjön?xD


am szerintem egy ilyenért nem haragudna meg senki:O

2009. dec. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
érzelemből kapta..
2009. dec. 28. 21:03
 27/31 anonim ***** válasza:
93%

Ha a nővéred helyében lennék, én nevetnék egyet rajta és elfelejteném :)

Szerintem ő se haragszik igazán, inkább csak meglepődött.

2009. dec. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Szerintem (ha van barátod,fiú) akkor mond meg a tesódnak,hogy teljesen oda vagy a barátodért és mindenkit összetévesztessz vele!
2009. dec. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
93%
Mi a családban a testvéreimmel szájrapuszival köszöntjük egymást. Voltak már ebből konfliktusok de nekünk ez a természetes. Csak testvéri szeretet. Ezért haragszik? Hm....
2009. dec. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
93%

hali

szerintem egyáltalán nem gond mert én az egyik rokonommal (Igaz nem a nővérem) picit messzebbi rokon direkt szájra-pusziztunk sőt még smároltunk is. osztálykirándulás volt

16/ffi

2010. jan. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!