Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megörülök, nem tudom mit tegyek!?

Megörülök, nem tudom mit tegyek!?

Figyelt kérdés

Kinéztünk egy lakóparkban egy lakást, új szép és tiszta, erre az anyám kitalálta, hogy az nem jó, költözzünk Budakeszire és ők besegítenek a megvételébe.


lakópark közelébe lehetne csinálni egy vállalkozást,

ott laknak nem messze a nagyszüleim, nagyon sok időt töltöttem ott gyermek koromba

az Anyám meg van győződve róla, hogy az nem jó, és proli környék, és hogy a gyerekeknek milyen barátai lesznek ott... stb

Budakeszi:

Tiszta levegő, és ott minden a pénzről szól, attól félek hogy az ottani iskolában a gyerekeknek a szüleik sok sok zsebpénzt adnak és mi nem tudjuk fel venni a versenyt és ez a gyerek hátrányára válik majd...

Én már tapasztaltam olyat, hogy nem tudtam elmenni bulizni az osztálytársaimmal, mert ők 20-30 ezreket buliztak el én meg maradhattam az osztálykiránduláson a szálláson.


A lakópark szerényebb kerületben van és azt gondolom, hogy ott talán a gyermekeim gyerekek tudnak lenni és nem lesz szükségük 20-30 ezer forint zsebpénzre és boldogok lesznek. Mi a megoldás?



2014. máj. 8. 08:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
Őrülj meg.
2014. máj. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Oda költözzetek, ami nektek a legmegfelelőbb. Ne oda, amit anyukád annak gondol. Ő ott lakik, ahol akar. De azt nem ő döntse el, hogy ti hol fogtok lakni.

Főleg így, hogy meg is van az oka, hogy miért pont ott szeretnétek lakni.

Mondd el anyukádnak, hogy a munka és a gyerekek és az iskola miatt is ideális lenne nektek a kinézett lakás.

Ez meg olyan gáz szöveg, hogy proli környék. Én se szeretném, ha a gyerekem olyan suliba járna, olyan környéken laknak, ahol így vélekednek az emberek.

2014. máj. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt az életet válaszd, amit ti szeretnétek élni, ne azt, amit más képzel el nektek! Ha csak így segítenek, ha azt teszed, amit mondanak, akkor meg főleg ne, mert ez zsarolás.
2014. máj. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ertem. Te koltozol a hazastarsaddal vagy gyerekkent a szuleiddel?
2014. máj. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Oda költözzetek, ami nektek a legmegfelelőbb.
2014. máj. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is értem, hogy miért agyalsz egyáltalán azon, hogy elfogadd az ajánlatot. A lakóparkról csak pozitívumot írsz, Budakesziről meg csak 1-et, a tiszta levegőt, de a többi negatív. Ha Budakeszire mentek, ők még pénzzel is segítenek, ami ugye ha már most beleszól, akkor tuti, hogy később még hallgathatod is, hogy x összeget ők adtak. Nekem is mindenem a kertes ház, szeretnénk majd egyszer egyet venni a férjemmel, de akkor sem költözök apukámhoz, ő pedig ezt erőlteti. Mert nekem így jobb.
2014. máj. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%

Fogadd el az èlettõl amit tálcán kínál.

Úgy fogalmaztad a kérdést,mintha valaki életveszélyben

lenne.Soha ne legyen nagyobb gondod ennél.Azt kívánom!

2014. máj. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Nehéz azt tenni ami a helyes, szerintem sorházban drágább élni mint lakóparkban, és ha a gyereknek mindent biztosítani akarunk akkor a lakópark az ideális választás. Csak az Anyám imád engem zsarolni, és manipulálni ami nem szép.
2014. máj. 8. 12:10
 9/12 kovpet ***** válasza:

"költözzünk Budakeszire és ők besegítenek a megvételébe"

vs

"proli környék, és hogy a gyerekeknek milyen barátai lesznek ott"


Milyen barátai lennének? Ahogy nézem, pont olyanok, mint ti is vagytok. Anyád úgy beszél, mintha ti valami arisztokraták lennétek, de pont le kívánnátok ereszkedni a plebs közé.

Holott ahogy írod, azt engedhetitek meg magatoknak, Budakeszit már megvenni is csak segítséggel, utána meg ki tudja, hogy mi lenne.


Csak általánosságban írom, mert Budakeszit nem ismerem, de én személy szerint százszor inkább élek "prolik" között, mint az elszállt sznobok között. Sokkal őszintébbek, kevesebb a számítás meg a kétszínűség bennük.

2014. máj. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát legyen mindenkinek ez a legnagyobb problémája hogy lakóparkba vegyen lakást vagy Budakeszin.. :)

Oda költözzetek ahova te és a párod akartok, ne oda ahova anyukád akarja, ez egyértelmű.

2014. máj. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!