Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megörülök, nem tudom mit tegyek!?

Megörülök, nem tudom mit tegyek!?

Figyelt kérdés

Kinéztünk egy lakóparkban egy lakást, új szép és tiszta, erre az anyám kitalálta, hogy az nem jó, költözzünk Budakeszire és ők besegítenek a megvételébe.


lakópark közelébe lehetne csinálni egy vállalkozást,

ott laknak nem messze a nagyszüleim, nagyon sok időt töltöttem ott gyermek koromba

az Anyám meg van győződve róla, hogy az nem jó, és proli környék, és hogy a gyerekeknek milyen barátai lesznek ott... stb

Budakeszi:

Tiszta levegő, és ott minden a pénzről szól, attól félek hogy az ottani iskolában a gyerekeknek a szüleik sok sok zsebpénzt adnak és mi nem tudjuk fel venni a versenyt és ez a gyerek hátrányára válik majd...

Én már tapasztaltam olyat, hogy nem tudtam elmenni bulizni az osztálytársaimmal, mert ők 20-30 ezreket buliztak el én meg maradhattam az osztálykiránduláson a szálláson.


A lakópark szerényebb kerületben van és azt gondolom, hogy ott talán a gyermekeim gyerekek tudnak lenni és nem lesz szükségük 20-30 ezer forint zsebpénzre és boldogok lesznek. Mi a megoldás?



2014. máj. 8. 08:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
ti meg essetek össze...
2014. máj. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Végül is megyünk a lakóparkba, és eldőlt a kérdés. Azt hiszem ez a legjobb választás. Szép tiszta új, és a rezsi is megfizethető.
2014. máj. 11. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!