Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy barátom...

Mit csináljak, hogy barátom anyukája jobban kedveljen? ->

Figyelt kérdés

vagy csak én látom rosszul, bár az anyukája elég szigorú :S

nevetni is alig láttam :D Mit kéne csinálnom, hogy jobban kedveljen?:S egyenlőre még nem lehetek ott náluk minden nap, de addig is mit tehetnék amikor éppen náluk vagyok? :S

bár énis kicsit gátlásos vagyok, meg kell még szokjam őket :S


2009. dec. 27. 17:06
 1/7 A kérdező kommentje:
többet kéne beszélnem, de egyszerűen olyankor nem tudok mit mondani :S mégis mit hozhatnék fel?barátommal elbeszéllek órákig, de olyankor megnémulok :S
2009. dec. 27. 17:08
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt vettem ki a szavaidból,hogy lány vagy.A sütés-főzés témakör általában bejön,na meg a házimunka,mit szoktál otthon csinálni,anyukád mit szokott sütni-főzni.Rákérdezhetsz egy-egy étel receptjére.Dicsérd meg az öltözékét,frizuráját,érdeklődj a hogyléte felől.Légy mindig udvarias és mosolygós.Talán ez segít.
2009. dec. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

talán csak félek a reakcióktól :S

fogok menni most is :) viszek valami ajándékot, karácsony is most volt ugye.Majd mosolygok és próbállok beszélni :S

bár magamtól elég nehéz elkezdeni.Főleg ha tv-t néznek egyszerűen nem tudok odaállitani, hogy na jöttem dumálni :D

szóval :S

2009. dec. 27. 17:16
 4/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? mióta vagytok együtt a barátoddal? lehet, hogy az anyukája egyszerűen nem tartja fontosnak, hogy annyira megismerkedjetek, mert még nem olyan hosszú a kapcsolat.
2009. dec. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

azt kétlem :)

több, mint egy éve és nemsokára már ott leszek hozzá közel, talán még náluk is fogok lakni egy ideig, szóval tudja, hogy komoly kapcsolat :)

2009. dec. 27. 17:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Vannak emberek,akiknek sok idő kell,hogy feloldódjanak.Ha görcsösen erőlködsz az látszani fog.


Amidala

2009. dec. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél sütit, bon-bont, virágot, akármit. Kérdezd meg, hogy telik a napja, milyen a munkája, stb... Ha ebédelsz náluk, ajánld fel, hogy szíveseb elmosogatsz. Ne legyél kuka:)
2009. dec. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!