Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert turelmetlen ennyire...

Miert turelmetlen ennyire velem a parom?

Figyelt kérdés
A parom kulfoldon dolgozik,es 5hetente jar haza egy hetre.De igazabol ebben az egy hetben,vagy otszor osszeveszunk.Barmit felhozok ami nekem nem tetszik,es maris eldurran az agya.Csznyan beszel velem,es nagyon ideges.Par napja elakartam hagyni ot,es ettol olyan duhbe jott,hogy azt hittem megver.De nem ertem miert ragaszkodik hozzam ha nem illunk ossze,es rengeteget veszekszunk.Ugy erzem nem vagyok boldog vele.Pedig nagyon szeretem

2014. máj. 11. 00:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Miért is tűröd ezt még?
2014. máj. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Az öthetente történő látogatások között van időd elköltözni, vagy az ő holmijait kirakni.
2014. máj. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ő is érzi,hogy nem vagy boldog vele,viszont ő meg szeret és frusztrált...kell a pénz, a munkahely,és biztos ő is vágyik titokban valamire."bármit felhozok ami nekem nem tetszik,máris eldurran az agya"...mik nem szoktak tetszeni?

Én is higgadt ember vagyok,meg türelmes stb,de vannak dolgok amiktől hülyére verném a fejem

2014. máj. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

Ha ragaszkodna hozzád, akkor megoldaná, hogy vele menj. A kérdésből az jön le, hogy gyerek még nincs.


Mivel 5 hetente jön haza, bőven van időd lépni. És nem, nem szereted, nem akarok közhelyeket puffogtatni, de ez ez szimplán kapcsolat függőség a részedről.

2014. máj. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, O kialakitott egy eletet kulfoldon. Ugy erzi haza kell jonnie, de ez neki egy teher, nincs hozza turelme. Ugy erzi, be kell neki szamolni mi is tortent az 5 het alatt. persze, hogy Te meg az egy het alatt akarsz mindent megbeszelni, behozni az 5 hetet. Viszont buszkesegbol nem akar elvesziteni, valahogy ez egyikotoknek sem jo igy.
2014. máj. 11. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%

Hát neki talán ez a jó.

Több pszichés késztetés is van, ami kielégül ilyenkor, csak ugye ez nem szeretetkapcsolat.

Az egyik: győzni a másik felett, a másik: uralkodni valaki felett, a harmadik: az intimitás, bensőségesség elkerülése kötelékfóbia miatt.

A hozzá tartozó szakirodalom:

Azt mondja szeret - vagy csak uralkodni akar?

Szavakkal verve

A férfi, aki nem tud szeretni.

2014. máj. 11. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%

Ha ragaszkodna hozzád, akkor megoldaná, hogy vele menj.


Hát attól függ ,vannak e olyan terveik,hogy külföldön telepedjenek le . Ha vannak ,akkor sem olyan egyszerű ott lakást kivenni .Nem úgy működik ,mint Magyarországon .Tudom ,mert az én párom is külföldön dolgozik ,és nagyon keservesen talált lakást (ami nem pár hónap volt !!!),előtte szállókon lakott ,oda mi mégsem mehettünk gyerekkel .De most nem rólunk van szó ... Azért nem csak a párod lehet a ludas . Róla írtál .De milyen vagy te ? Alig van itthon .. neked sem kellene állandó jellegeddel a sérelmeidet ,vagy azokat hangoztatnod ,mi nem tetszik . Ezzel azt éred el ,haza sem lesz kedve jönni ,minek ha te mindig hepciáskodsz ?! Ha olyan dolgokról van szó ,ami mellett nem tudsz szó nélkül elmenni ,akkor sem kell egyből fenn lenned a magas c-n .Lehet ezért ideges ő is ... mert támadod . Beszéljétek át higgadtan ,kulturáltan a dolgokat ,nem egyből a szakítás a járható út .

2014. máj. 11. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező ez azon ritka alkalmak egyike, amikor férfiként is csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz!
2014. máj. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom hogy elmondtatok a velemenyeteket...elmeselnem szivesen a tortenetunket,de tul hosszu lenne..
2014. máj. 11. 08:59
 10/13 anonim ***** válasza:
Hagyd ott mert ebből sok jó nemfog kisülni..
2014. máj. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!