Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon helyre jön a viszonyom...

Vajon helyre jön a viszonyom az anyósommal?

Figyelt kérdés

Kb. két éve elég rosszba vagyunk. Öt éve van párkapcsolatom, másfél éve vagyok házas és van egy 9 hónapos kisfiam. Egy hete nagyon rosszul lettem. Saját magamnak alkotom a problémákat, gondokat. Minden rossz dolgot magamba folytok el, mert nem akarok senkit megbántani. Ugyan kiskoromban nem kaptam annyi aggódást, odafigyelést, amit az anyósom próbálna adni, ezáltal megutáltam Őt, mert úgy érzem megfolyt az aggodalmaskodásával. Már a léte, a hangja felnyomja a pumpát bennem. Annyira felidegesítem magam, hogy szédülök, hányingerem lesz, remegek...stb. Fogytam 8 kg-ot, de ha nyugodt a lelkivilágom, tudok enni. De mindíg hergelem magam, hogy hányni fogok. (mert hát ettől is félek). Próbálom lenyugtatni magam, hogy "nyugi, az anyós csak segíteni jön..". De nem megy. Sajna elég közel lakik hozzánk, így néha váratlanul beállít. Én meg ezt nem szeretem.

Nemrégiben megbeszéltem Vele, hogy mi a helyzet, de félek, hogy nem fog rendbejönni a kapcsolatunk. És a házasságomat is féltem persze. Szüleim, férjem, barátaim mellettem állnak, hogy javuljon a dolog, de jelen pillanatban nem látok ebből kiutat. Kineziológust javasoltak Nekem, mivelhogy bogyókat nem szeretnék szedni.

Szerintetek van remény? (30 éves anyuka)


2009. dec. 27. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Van remény, csak legyen türelmed kivárni
2009. dec. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást. :)
2009. dec. 27. 18:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy aggódó anyós ennyire bánt?? ..ahelyett, hogy örülnél, hogy nem sunyi és nem a hátad mögött beszél ki és képmutató..képzeld nekem ilyen volt..és a halálával ért véget ::))Na bumm! Szerintem őszintén beszéld meg vele, hogy egy kis pihenésre van szükséged ..és látogasd meg te akkor nem megy olyan gyakran.Gyógyszerekre nem szabad rákapni..inkább beszélj vele és a férjed is álljon melléd!!!!
2010. máj. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia! Már azóta megváltozott a helyzet, megbeszéltük Vele a dolgot és már mindjárt megértette a probléma lényegét. Meg hát azóta voltam kineziológusnál, és persze Ő is sok jó tanáccsal látott el. Kisfiam már egy éves elmúlt és elvan a mamikkal, úgyhogy semmi gond. Meg hát persze én is felnőttem az anyasághoz, jól vagyok. Nincsenek depressziós rohamaim.
2010. máj. 25. 20:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívből örülök a válaszodnak!!Csak így tovább!!Szép nyarat!!
2010. máj. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!