Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is észrevettétek ezt a...

Ti is észrevettétek ezt a változást?

Figyelt kérdés
Ezt a topikot megszállták. Eddig itt volt a legtöbb életszagú kérdés, valódi problémák, valódi, tartalmas válasszal. Nem tudom mi történt, de a jótanácsok és együttérzés helyett a kommentelők viccet csinálnak más bajából, nyomorúságából, nem veszik komolyan, vagy éppen a kérdező ellen fordítják. Ha valakit nem szeretnek, biztosan azért nem szeretik, mert sz.r ember, ha valakit elhagy a férje, biztosan az ő hibája, ha valakinek a párja megszégyeníti őt mások előtt, akkor ő a hp, hogy nem veszi a vaskos humort... Komolyan így gondolják ezek az emberek? Vagy, hogy egy lelki terrorban élő gyereknek pont a helyesírását kell f.kázni??? Az majd segít rajta??
2014. máj. 11. 12:18
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj ,egy nő nem válik el mert kell a férje pénze de nem tesz semmit a házasságáért akkor egy -két ember megírja hogy bocs,de ez gáz.

Vagy ha egy 16 éves csitri 2 fiúval szórakozik ,és melltartóban mutogatja magát,és fel van háborodva ha az anyja kiborul,és megirjuk neki hogy ez gáz.

Vagy ha egy fiú leírja hogy ő annyira intelligens és nem talál partnert magának ,de a hülyét két j-vel írja,és ezt megírja neki valaki ,hogy ez gáz...

Szerintem ez elgondolkodtató.

2014. máj. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
95%
Jól mondod első. Én azt vettem észre normális kérdésekre a legtöbb válasz normális.
2014. máj. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az történt, hogy egyre unalmasabb a napi 10 "VÉLETLEN" terhes lettem elakarhagyniapasiiim mostmilesz/ JAJJNEMJEgYZETTMÉGEL fél év kapcsolat után MIKOR FOG MÁÁÁ / megcsalt 234x, szerintetek még bízhatok benne jellegű kérdés...
2014. máj. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Sok történetről derült ki menet közben, hogy nem is úgy történt igazság szerint, ahogy az indítóban megírták.


Emlékezetes az a húszéves lány, aki megkérdezte, hogy mit csináljon, mert a családja prostinak tartja. Mindenki sajnálja, aztán kiderült, hogy van egy pasi körülötte, aki havonta X összeget fizet, hogy ő lefeküdjön vele. Aztán ééérdekes módon már nem álltak mellé a hozzászólók.


Az ilyen történetek, ahol a topicindítót mindenki csak bántja, azok nekem sántítanak. Valamit nem mond el, vagy nem az igazat mondja.

2014. máj. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Pár példa:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__hazassag_..


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__hazassag_..


Szerintem egyik történet sem vicces. Azt meg nem tisztje senkinek sem eldönteni, hogy minden történet igaz-e, hiszen online, anonim módon történik a kérdezés, ennyi erővel minden kérdés lehet kamu. De lehet, hogy egy normális reakció elindítja az igazi kérdésfelvetést. És a valódi problémáját is kérdésbe foglalja.

2014. máj. 11. 12:34
 6/33 anonim ***** válasza:
83%
A műkörmös nőre gondolsz többek között kérdező? Mert szerintem ő nagyon túlreagálta a férje megjegyzését.
2014. máj. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
74%
Igen, én észrevettem a változást. Egyre több a debil ember meg a debil kérdés. Néha csak fogom a fejemet, miket olvasok. Egyszerűen nem lehet máshogy reagálni az itt feltett kérdések nagy részére, minthogy kiröhögöd őt, vagy leírod, hogy ez így azért nagyon gáz.
2014. máj. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Első kommentelő:

Nyilvánvalóan nem erről szólt a kérdésem...nem tudom miért kell ilyen irányba elvinni...

Arról szólt, ha valaki ténylegesen megérdemelné az együttérzést, vagy a segítséget, akkor miért komolytalankodják el a problémáját?


Persze vannak kivételek, szerencsére.

2014. máj. 11. 12:36
 9/33 anonim ***** válasza:
72%
Hát miért kellene egy olyan lány mellé állni ,aki pénzért szexel egy férfival ? ! Nyilván nem véletlenül kapja a családjától a prosti jelzőt nem ? ?? Gondolom senki nem szorított a lány fejéhez ,hogy pénzért árulja a testét . Az ilyen a tisztességes munkát nem ismeri o.O ?!
2014. máj. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
37%
Nem, nincs változás, eddig is így votz, a legnagyobb gond inkább az, hogy itt a legtöbb ember( és inkább a nők) nem a kérdésre válaszolnak, inkább elkezdenek kérdezgetni meg vájkálni, hogy itt kiéljék amit kint a világban nem tudnak hiába van a " főnökök" által szabályzatban is leírva hogy ne. De hát ilyen az amikor a szülő letolja a gyereket, hogy csukott szájjal egyen az meg teli szájjal kiabál....
2014. máj. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!