Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is észrevettétek ezt a...

Ti is észrevettétek ezt a változást?

Figyelt kérdés
Ezt a topikot megszállták. Eddig itt volt a legtöbb életszagú kérdés, valódi problémák, valódi, tartalmas válasszal. Nem tudom mi történt, de a jótanácsok és együttérzés helyett a kommentelők viccet csinálnak más bajából, nyomorúságából, nem veszik komolyan, vagy éppen a kérdező ellen fordítják. Ha valakit nem szeretnek, biztosan azért nem szeretik, mert sz.r ember, ha valakit elhagy a férje, biztosan az ő hibája, ha valakinek a párja megszégyeníti őt mások előtt, akkor ő a hp, hogy nem veszi a vaskos humort... Komolyan így gondolják ezek az emberek? Vagy, hogy egy lelki terrorban élő gyereknek pont a helyesírását kell f.kázni??? Az majd segít rajta??
2014. máj. 11. 12:18
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem a kérdező a "műkörmös".

Fáj neki az igazság, vagy nem tudom mi a baja.

2014. máj. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is ő a műkörmös, vagy a 15 éves kiscsaj...
2014. máj. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
81%
A lepontozásról... most tiltottam le egy idiótát aki priviben zaklatott és lepontozott,szóval ezek a százalékok nekem már nem mondanak semmit.
2014. máj. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

Vagy én vagyok a műköröm, amit letört:) Nem tudom, mit kombináltok.

Ha akarjátok, higgyétek csak azt, mivel anonim az oldal, elég nehéz bárkire is bármit bizonyítani, vagy ellenkezőleg, megvédeni a gyk-s "személyiségét".

Attól még lehet válaszolni a kérdésre, és nem elmenni mindenféle fölösleges irányba, vagy csak ezt tudjátok?;)


Igaznak érzem azt is, amit egy másik válaszoló írt. Én is írtam már sokszor segítő hangvételű kommentet, vagy próbáltam együttérezni a kérdezővel, na azóta megy le a százalékom folyamatosan. Kicsit rosszul használják gyakorin a fel-le kezeket, mert sokszor nem azt minősítik, hogy hasznos-e (segítő szándékú, tartalmas) a hozzászólás, hanem hogy mennyire ugyanolyan a véleményem, mint a többi, vagy mint a pontozó sajátja.

(Mi mind egyéniségek vagyunk. <-aki megmondja honnan van, kap egy pacsit.)

2014. máj. 11. 14:44
 25/33 anonim ***** válasza:
69%
Igazad van. Én a műkörmös csajt is tök megértem. Ha már a párja, akkor csak tudja az a rohadt pasi, hogy a lány nem nyitott az ilyen humorra, pláne család előtt. Nekem se esett volna jól, én is megjegyeztem volna magamban, és négyszemközt valószínű jelzem. Igen is, lehet megalázó egy ilyen kijelentés.
2014. máj. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

De nem szeretem azt a filmet....

Egyben sosem láttam, de a nagy mondások megvannak

..

"Van még valakinek kedve kunnncogni?"


17.


Ui bocsi a bozalmas gépelési hibáimért előbb:-s

2014. máj. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
88%

Én ha a kérdés kiírója kirakja a felhasználónevét, mindig utána olvasgatok, hogy eddig milyen kérdéseket illetve milyen válaszokat ír ki. Az első kérdésben amit linkeltél (miért utál engem a családom?) nem tartom hitelesnek. Itt olvasva a korábbi kérdéseit, válaszait csak egy unatkozó tinédzsert látok, aki éppen orrol a szüleire. Nekem a kérdése a sok tucat hasonló fiatal "utálom a családomat" kérdéséhez kapcsolódik. Ilyenkor ezer örömmel meghallgatnám a szülőket is.

A második kérdés a műkörmös nő. ott egyértelmű, hogy a nőnek nincs humorérzéke. Ezzel nem is érdemes vitázni. Aki ezért megsértődik, nos az számomra igencsak unalmas, humortalan ember lehet.

A harmadik kérdésben ahol a nő azért panaszkodik mert a fiatal férje megcsalta, ott már bizony akadnak durva, és sértő válaszok. Azt, hogy valaki fiatal vagy idős társat választ élete párjául, senkinek semmi köze hozzá. Sokan nem is az adott kérdésre reagáltak, hanem a cél az volt, hogy még jobban megtapossuk a kérdezőt. Én kiakadok azon amikor sok fiatal azt hiszi, hogy ha egy nő 40 éves vagy idősebb az csak unokázzon, ne éljen nemi életet, meg fújj ha fiatalítja magát etc (a kérdésben elhangzott ilyen válasz is) Elég szomorú, hogy nem is merjük a másik embert aki kérdez, de már lehordják mindennek, mielőtt még megtudhatnák kicsoda- micsoda.

Én soha nem írok ki kérdést. Olvasva a sok választ, nincs értelme. Igazi segítséget itt senki nem kap, legfeljebb csak lehülyézik.

Azt is megfigyeltem, hogy sokszor olyan témába is belekotnyeleskednek amihez nem értenek, vagy sosem élték át, vagy fogalmuk sincs róla. Nem csak a fiatal tinédzserek hanem más korosztály is.

Egy biztos. Amikor én évekkel ezelőtt véletlenül a gyakori kérdések oldalra tévedtem, kevesebb kamu kérdés volt, és sokkal több normális válaszadó.. Szerintem a normális válaszadók lassan de végleg elhagyják ezt az oldalt. Ma már én is ritkán jövök ide, pedig volt idő amikor gyakori függő voltam. Így a kérdésedre a válaszom: Igen lett változás, erősen romlott a gyakori kérdések színvonala. Egyre kevesebb intelligens ember van itt. (tisztelet a kivételnek)

2014. máj. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
91%

Kedves Kérdező!


Jó, hogy vannak hozzád hasonló emberek itt az oldalon. Elvileg ez az oldal tényleg azért lenne, hogy az emberek anonim módon segítsék egymást, de nem mindig ez jön le. Az a hozzászólásod különösen tetszett, hogy a fiatalokat félted. Én is csodálkozom néha, hogy egy-két tini milyen nehéz helyzetben van, és lerázzák őket annyival, hogy menj el dolgozni, költözz el otthonról...stb.

De a másik oldal sajnos az, hogy sok tini (meg más is) unalmában ír ki jó kis megosztó, indulatkeltő kérdést, aztán eltűnik. Néha nehéz megítélni, hogy mi igaz, és mi nem. De azért összességében jó ez az oldal, egy hátránya van, képes függőséget okozni. De lehet, hogy csak én érzem így.

2014. máj. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg sok kérdező nem is választ vár, vagy valami ötletet, hogy hogyan oldja meg a problémáját, hanem egy jajjgató, rohadtul együttérző asszonykórust maga mellé.Annak mi értelme? Mindig is utáltam, hogy ha valakinek valami baja van, akkor biztos, hogy valaki elkezd visongani rajta, hogy júúúúúúúj, szegééééééény. Kérdezzenek itt, kapnak rá ötleteket, de ha semmire nem hallgatnak, csak a körülnyalást várják, akkor nem lehet velük mit kezdeni.
2014. máj. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Sokszor fordult màr meg a fejemben, hogy kiirom a bànatom, de hiàba mert segiteni nem tudott volna senki:) én is szeretek ide jàrni, bàr néha felidegesitenek az emlitett trollok, de szeretek segiteni, ha tudok:)
2014. máj. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!