Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is észrevettétek ezt a...

Ti is észrevettétek ezt a változást?

Figyelt kérdés
Ezt a topikot megszállták. Eddig itt volt a legtöbb életszagú kérdés, valódi problémák, valódi, tartalmas válasszal. Nem tudom mi történt, de a jótanácsok és együttérzés helyett a kommentelők viccet csinálnak más bajából, nyomorúságából, nem veszik komolyan, vagy éppen a kérdező ellen fordítják. Ha valakit nem szeretnek, biztosan azért nem szeretik, mert sz.r ember, ha valakit elhagy a férje, biztosan az ő hibája, ha valakinek a párja megszégyeníti őt mások előtt, akkor ő a hp, hogy nem veszi a vaskos humort... Komolyan így gondolják ezek az emberek? Vagy, hogy egy lelki terrorban élő gyereknek pont a helyesírását kell f.kázni??? Az majd segít rajta??
2014. máj. 11. 12:18
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

"Mert szerintem ő nagyon túlreagálta a férje megjegyzését."


Nézd, az hogy te hogy reagálnál azért nem mérce, mert mindenki máshogy szocializálódott:)

Lehet náluk az ilyen csípős, szexuális tartalmú megjegyzések nem voltak divatosak, ezért érthetően kínos ez a számára. Ezt viszont a férjének tudnia kellett volna.

Meg lehet ezt persze beszélni, de ez nem változtat azon, hogy rosszul esett neki, ha ő ezt úgy tudja lerendezni magában, hogy feltesz ide egy kérdést, akkor úgy. :)

2014. máj. 11. 12:38
 12/33 anonim ***** válasza:
26%

Részben egyetértek veled kérdező, de a példáidat nagyon rosszul választottad ki.


A fiatal férjén élősködő nő, és a műkörmös csaj esete nagyon nem az általad említett kategóriába esik.

2014. máj. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
69%

Nem akarom ismételni a többieket, csak egy dolgot mondanék.

Ha valaki kérdést ír ki, és most mindegy melyik kategória,mi a témája, de segítséget, válaszokat akar, akkor tegye már meg azt a tiszteletet, hogy minimális helyesírási hibákkal írja ki a kérdését.

Én sem tudok mindig helyesen írni, főleg a vesszőkkel van a bajom, de ha ezekben hibázok is, a szavakat igyekszem szépen leírni. Igen, egy kérdés vagy válasz kiírása így beletelik pár percbe, de megadom a tiszteletet másoknak akik esetleg elolvassák amit írtam.

Én bizony a falra mászok attól, ha valaki 1 mondatban 10 helyesírási hibát vét, majd odaírja, hogy

1. Bocsi, telóról írok

2. Bocsi, siettem..


Az meg különösen idegesít ha valaki a "lesz " szót lessz-nek írja vagy képtelen a "muszáj" szót pontos j betűvel írni..

2014. máj. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Ezek voltak az utolsó kérdések, amiket olvastam és úgy éreztem nem megfelelő volt a reakció. De ha van jobb példád, elfogadom.
2014. máj. 11. 12:40
 15/33 A kérdező kommentje:

10-essel amúgy egyetértek...


Az az igazság, hogy én a fiatalokat is féltem, mennyire veszik őket komolyan...nem tudnak kihez tudnak fordulni, de a net elérhető számukra, hát itt feltesznek egy tapogatózó kérdést, és esetleg megkapják válasznak, hogy megérdemlik amit kapnak, vagy hogy jogosan nem szeretik őket a szülei...

amúgy persze, aki tud, írjon helyesen, ezzel egyetértek, bár pont a kisgyereknek nem a helyesírását kritizálták, hanem a szóhasználatát. ami lássuk be, nem segít neki megoldani a konfliktusát.

2014. máj. 11. 12:45
 16/33 anonim ***** válasza:
75%

"Lehet náluk az ilyen csípős, szexuális tartalmú megjegyzések nem voltak divatosak, ezért érthetően kínos ez a számára. "


A műkörmös megjegyzésben semmilyen szexuális tartalmú megjegyzés nem volt.

2014. máj. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

Peldáidra:

Körmös csaj.. Nagyon gáz, problámás, rettentő buta, és túlreagálta a szitációt, nem csodálom, ahogy viselkedik vele a párja..

Mut kell egy vicces beszóláson ennyit problémázni..

Mi a megalázó ezen.. Mintha a akád nem sejtené, hogy élnek nemi életet( gondolom nem a prűd szülei előtt folt ez a kiszőlás)

Miért esne le 1 köröm miatt az összes..

Egyebként ebből arra következtettem, hogy kamu..


15-éves kislány a szülői problémával..

Jött értelmes válasz is.. Egyébként mit mondanák neki? Mit tegyen?

Nem tud semmit..

Viszont ugye tabletet kért ajándékba, ha veem így viselkednek nem mertem volna ilyet kérni, akárhogyan is állnak anyagilag..nem is reagáltam a kérdésre..

Valós gond, de nem tudsz olyan tanácst adni, ami hasznára válna, azon kívül, hogy kitartást kívánsz, amíg el tud költözni..

( tényleg ne használjon olyan szavakat, amiket nem ismer)


A megcsalt nőről mgvan a véleményem ugyancsak, itt sem válaszoltam, mert feleslegesnek tartottam..

A férje elfogja hagyni, meg fogja alázni, sőt megtette.. De ő anyagi megfontolásből, hogy a gyerekét taníttatni tudja vele maradna.

Nem azert mert szereti...stb...

Közben ugye a pasi a "közös" pénzüket költi a szeretőjére, hiszen vagyonközösség van..

Valós gond...de aki tehetetlen, vagy hülyeségben kér segítséget, azzal nem lehet mit kezdeni..

Igaz nem volt fair, hogy leszólták a fiatalabb férfivel való kapcsolatát..de annak is a kérdező hozzáállása volt az oka..



Észrevettem azt a változást, hogy egyre bénább, valságtól elrugaszkodott, torz érterenddel rendelkező kérdező van..

2014. máj. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

A 15 éves kislányos kérdésre tőlem származik a kékvonalas válasz.

Érdekes, hogy te így látod(mmint hogy a kérdések rosszabbak, nem a válaszok). Már csak azért is érdemes lenne kommentelni ezekhez a kérdésekhez is, mert sokkal értelmesebben, normálisabban is elmondaná valaki a véleményét, és nem zárná le azzal, hogy mínősítgeti a kérdezőt. Szerintem a kislánynak lelkileg az is segítene, ha valaki együttérezne vele. Az, hogy tabletet kért... a lelki terrorral nem jár feltétlenül nélkülözés, szerintem ez egy normális kérés, ha amúgy jól szituált a nagynéni(és nem ettől lesz valaki elkényeztetett, hogy egyszer kér egy nagyobb árú ajándékot egy amúgy különleges eseményre).

2014. máj. 11. 13:06
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Te rosszul látod. Ha valaki véleményt kérdez (pl a műkörmös pitcha) akkor ha valaki (szinte mindenki) megmondja neki,hogy ő máshogy gondolja, akkor miért neki áll feljebb? Aki nem tudja elfogadni az esetleges negatív kritikát, az ne írjon ide ki kérdést. Itt meg a gyerekek 70%a "terrorban" van, jó az,hogy lecsicskázza nyilván durva, de naponta 50 kérdés van,hogy "anyám b..szogat és nem hagy élni" "anyám nem akar elengedni 3 hétre pasimhoz" "anyám kiborult mert 25 évesen még itthon lakok és nem dolgozom". Annyi felszínes idióta kérdez ÉS válaszol itt, hogy eszméleten. Ettől szép a világ, hogy mindenki más, de szerintem aki hülye... Ismeritek a mondást...


Ez meg egy közösségi oldal szerintem elvárható a helyesírás. És nem a betűkihagyásra, vagy felcserélésre gondolok, hanem a muszályra, hüje, satöbbire.

2014. máj. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
81%
az a legdühitöbb, hogy ha leirod a véleményed, lepontoznak a francba. Ha nem àllsz be a birkàk közé. Hànyszor vàlaszoltam segitö szàndékkal, tapasztalatbol, és persze kulturàltan, mire lehuznak:D
2014. máj. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!