Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is észrevettétek ezt a...

Ti is észrevettétek ezt a változást?

Figyelt kérdés
Ezt a topikot megszállták. Eddig itt volt a legtöbb életszagú kérdés, valódi problémák, valódi, tartalmas válasszal. Nem tudom mi történt, de a jótanácsok és együttérzés helyett a kommentelők viccet csinálnak más bajából, nyomorúságából, nem veszik komolyan, vagy éppen a kérdező ellen fordítják. Ha valakit nem szeretnek, biztosan azért nem szeretik, mert sz.r ember, ha valakit elhagy a férje, biztosan az ő hibája, ha valakinek a párja megszégyeníti őt mások előtt, akkor ő a hp, hogy nem veszi a vaskos humort... Komolyan így gondolják ezek az emberek? Vagy, hogy egy lelki terrorban élő gyereknek pont a helyesírását kell f.kázni??? Az majd segít rajta??
2014. máj. 11. 12:18
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
73%

Itt amúgy nincs változás. Ismeretlenül jellemeznek egy két kérdezőt ami önelégültséggel tölti el a válaszadókat. A szörnyű inkább az,hogy a legtöbb válaszadó el is hiszi, hogy a kérdésben szereplő személyek valósak.

Egy nap 95%-ban hamis kérdéseket szül az oldal. Elég megnézni a toplista első helyezettjeit kérdéskiírásban kapott pontok alapján. Tul. képpen ugyanazon 4-6 ember naponta feltett több 10 kérdéseire válaszolgatunk és az egyikben sajnáljuk a másikban picházzuk a harmadikban meg hímsovinisztának nyilvánítjuk őket.

Még jó, hogy egy idő után senki nem fogja komolyan venni az oldalt.

2014. máj. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem haszontalan feltenni egy kérdést akkor sem, ha nem te vagy az igazi kérdező, tehát nem veled történt meg. Én elég sok régi kérdésre bukkantam guglin keresztül, ami eddig segítségemre volt. Mindegy, hogy a kiíró kamuzott-e vagy nem, nekem segítettek a válaszok.
2014. máj. 12. 23:31
 33/33 anonim ***** válasza:

31, most, hogy mondod...


168. áélkjhgfdsa 297 105 140 52


Tehát 105 pont csak kérdésért, 140 válaszért, 52 pontozásért.


Nekem 3 pontom van kérdésért, pedig van pár (általában ilyet hol lehet venni, tetszik-e nektek ez a valami stb.)

Akkor ez a valaki hány kérdést tehet fel, ha 105 pontja van??

2014. máj. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!