Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek mi a véleményetek a...

Hölgyek mi a véleményetek a femdom házasságról?

Figyelt kérdés

2014. máj. 11. 17:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Milyen kategóriái vannak?
2014. máj. 16. 08:46
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Az a véleményem, hogy aki ilyenre vágyik, annak azt kívánom, hogy találja meg hozzá a megfelelő társat, akivel ezt megélhetik úgy, hogy mindketten boldogok benne.


Én arra vágyom, hogy olyan férfi legyen mellettem, aki férfiasan viselkedik, és aki mellett megélhetem a saját nőiességemet úgy, ahogy én szeretném.


De attól, hogy nekem az eper és málna fagyi a kedvencem, semmi kifogásom ellene, hogy készítenek 25-30 féle másmilyen ízű fagyit, és nem gondolom azt, hogy akik azokat szeretik és választják, azok jobbak vagy rosszabbak nálam.

2014. máj. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha tudsz angolul, akkor nézd meg a fetlifeot.


Most hirtelen pár példa, chastity, cbt, sph, findom, különféle worshipek, cuckold, sissification, sissy training, brainwash, hypno, blackmail, joi, tease and denial, ruined orgasms... Bocsánat, de magyarul halvány gőzöm sincs, hogy mi a megfelelő fordítás ezekre. Bár, ha tudnád miről van szó, meg érdekelne is, akkor gondolom a szex kategóriába rakod.

2014. máj. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!