Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácsok, hogy kezdeményezzem...

Tanácsok, hogy kezdeményezzem a beszélgetést?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy elrontottam a kapcsolatunk elejèn a dolgokat. Mikor a házasságról vagy gyerekekről volt szó, mindig elhesegettem, nem éreztem készen magam ezekre a dolgokra, azóta eltelt 3 év, most úgy érzem készen állok. A napokban előkerült ismét ez a tèma, mi lenne ha gyerekünk lenne, erre én voltam olyan marha és ijedtemben rávágtam, hogy majd, most még nem.Holnap szeretnék leülni megbeszélni, de hogyan kezdjek bele?

2014. máj. 17. 11:32
 1/10 anonim ***** válasza:
11%
Béla, gyere üljünk le. Te mit gondolsz, nem lenne itt az ideje a gyerek vállalásnak?
2014. máj. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nálam, esküvő, gyerek a sorrend. De ilyen alpári kérdéssel 100, hogy nem állok elé. De poènnak jó lenne :)
2014. máj. 17. 12:14
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell bonyolítani.


NÉV, üljünk le egy picit. Szerintem mégiscsak ideje lenne összeházasodni, és családot alapítani. Tudom, hogy tegnap mást mondtam, de azóta gondolkoztam, és igazad van. De a gyermek előtt szeretném, ha házasok is lennénk.

2014. máj. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

Barátommal két éve élünk együtt. Megkérte a kezem, de én magam sem tudom miért, nemet mondtam. Meg fog kérni újra? Mikor?

Barátom 26 én 24 éves vagyok. Két éve élünk együtt. Egy ideje nagyon vártam, hogy mikor kéri meg már a kezem. Célozgattam is rá. Telt az idő és nem történt semmi. Bennem kialakult emiatt valamiféle dac. Ezért mikor most megkért, én nemet mondtam. Pedig a felesége akarok lenni, de miért várt eddig? Legközelebb igent fogok mondani. Szerintetek mikor kér meg megint?


Te is ilyen határozott vagy?

2014. máj. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

2. Köszi

3. Erre mondják, hogy női logika. Remélem, nálad is minnél hamarabb beteljesül, amire vágysz:)

Én is próbáltam célozgatni, de rájöttem, abból a férfiak nem értenek, inkább az egyenes, nyílt beszélgetésből.

2014. máj. 17. 14:00
 6/10 anonim ***** válasza:

4-es, miért nem linkeled a saját kérdésed? Mellesleg neked már megválaszoltuk, hogy ha van esze a pasinak kivág a pi...ába.


Kérdező: szia, figyelj, hüly. voltam, csak megijedtem, de szeretnék gyereket. Előbb házasodjunk össze, aztán mehet a menet.

2014. máj. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az első válaszolót azóta törölték, vagy a kérdező egy egyszerű kérdésre azt írja, hogy alpári? Mert...az alpári szó nem azt jelenti, amire te gondolsz akkor.


A kérdező kommentje előtt (esküvő, majd baba) azt akartam mondani, egyszerűen beszéljen vele. De ha esküvőt akarsz előbb, arra én nem célozgatnék, hanem vagy 1. leülnék vele megbeszélni, 2. várnék, hogy magától megkérjen.


Figyelj, ő a PÁROD, nem értem, hogy nem tudtok leülni megbeszélni. Ez nagyon szomorú.

2014. máj. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Alpári-közönséges
2014. máj. 17. 16:32
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, pont most akartam leülni megbeszélni, azért is kérem a tanácsokat, ki hogyan állna neki a beszélgetésnek.
2014. máj. 17. 16:35
 10/10 anonim ***** válasza:

A közönséges szó ezt jelenti a szótár szerint: durva, goromba.


Ne szóljuk már le szegény elsőt, aki egy teljesen normális választ írt, és szerintem az övé volt a leginkább segítő válasz. Az, hogy a kérdező nem beszél magyarul, az nem derült ki a kérdésből, ezért a válaszoló ennek ellenkezőjét feltételezte.

2014. máj. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!