Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, csajok, hölgyek,...

Lányok, csajok, hölgyek, asszonyok, NŐK! Miért mondja a párom az ágyban, hogy ha lesz pénzem, akkor szeretkezhetünk, addig nem!?

Figyelt kérdés

Annyit kell még hozzátennem, hogy idén (2009) júliusban becsődölt a vállalkozásom, azóta csak alkalmi munkáim voltak. Akkor amikor volt mit elköltenie, akkor észre sem vette, hogy naponta friss dolgokat vettem a hűtőbe, kapott netbookot, ékszereket, apróságokat ajándékba. Elvittem vacsorázni, havonta 1-4 alkalommal, havonta többször órákig vásárolgattunk. (Ti tudjátok a legjobban csajok, hogy meddig, és milyen kritikákkal tudtok vásárolgati) Türelmes voltam, és az is vagyok. A házimunkában az exférjável ellentétben, kiveszem a részem, reggel kávét kap az ágyba, elmegyek néha a melóhelyére elé, de mégis ezt kapom.

Szerintetek vessek véget a kapcsolatnak, vagy tudtok valami megoldást? Azért ezt nem vártam, és mi lehet még ebben a kapcsolatban így?

Csúnyán beszél velem, miközben én soha nem beszéltem vele így! Persze nem vagyok tökéletes, viszont én elfogadok mindenkit olyannak amilyen.

Azok a csajok akik megismertek azóta amióta vele vagyok, mindig azt mondják, hogy a jó pasiknak mindig kapcsolatuk van, vagy házasok.

Kérnék tanácsot, de nem siránkozom!

Szerintem nem veszítek semmit, hogy megkérdezem!


2009. dec. 28. 20:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
Hát ez durva! Szex-megvonással zsarolni pénz miatt?? És még csúnyán is beszél? Én nő vagyok, de eszembe nem jutna ilyesmi, inkább hajlamos vagyok többet adni a kapcsolatban, mint a férfi. Tudom, hogy ez sem jó, de amit leírtál, az kritikán aluli.
2009. dec. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%

Hogy voltál képes ilyen nőt választani??? 34/N

Hagyd ott.

A házasság arról szól, hogy támogatjuk egymást, főleg akkor, ha baj van. A párod felfogása igen qrvás.

2009. dec. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%
Ez a szajha csak a pénzedért volt veled.Aki ilyent mond,attól jobb mielőbb megszabadulni.Keressen magának másik pénzes pasast.
2009. dec. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%

Úgy tűnik a párod jobban izgul a pénztárcádra, mint rád :(

Nekem ebből az jön le, hogy nincs oda érted, hogy finoman fogalmazzak. Hasonló kijelentésért én szakítanék... de az is lehet, hogy csak akkor, amikor már újra jól megy, hogy egy kicsit elgondolkozzon... néha szeretek betartani a bunkó embereknek.

2009. dec. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
91%
Tanácsot erre? Porig aláz Téged! már rég kidobtam volna
2009. dec. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
92%

Ezt 100%-osan komolyan mondta? Tényleg nem hajlandó semmire? Néha én is elejtek egy-egy ilyen poént, de azért a párom leveszi, hogy vicc és természetese utána be is bizonyítom....


Figyelj, ha a párodon látszik, hogy komolyan gondolja és nem hajlandó semmire, csak mert most em vagy olyan pénzes, azonnal dobd ki. Mert ezek szerint csak a pénzedért van veled és nem magad miatt.


De azért próbáld ezt tisztázni vele, hogy mennyire komoly vagy egyáltalán hogy is gondolja.


Ja, és ha szakításra kerülne a sor, nem engedném, hogy vigye magával a laptopot meg az ékszereket... Nem azért, mert sóher vagyok, csak ha eddig kihasznált, ne úgy távozzon már, hogy jól megszedte magát a szerelmeden...

2009. dec. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
91%
Sajnálom de ez a nő a pénzed szereti csak. Bár nekem lenne ilyen férjem. Nálunk pont fordítva van. Én a helyedben egy percet sem vesztegetnék rá.
2009. dec. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
92%
szerintem bizonyos szintig természetes ha feszültség van anyagi problémák miatt, na de ez már sok! ne haragudj de ez 1 pénzéhes ribi :(
2009. dec. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
87%
Ez a nő nem téged, hanem a dagadt pénztárcádat szerette (amíg volt). Ha legközelebb jön hozzád, szedd le az ékszereit amit vettél, és küld el. Nincs közötök egymáshoz.
2009. dec. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
86%

Én Nő vagyok, és Nálunk fordítva történtek a dolgok. A férjem elhagyott amikor a jó fizető munkám elvesztettem.

Addig jól el volt amég mindenne megvolt, aztán mikor nem akkor jöttek a barátnők.Még szerencse hogy időben kiismertem. Amugy ha ilyen pasi vagy amilyennek leirtad, rengeteg jobb nőt fogsz találni, aki önmagadért szeret.

2009. dec. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!