Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, csajok, hölgyek,...

Lányok, csajok, hölgyek, asszonyok, NŐK! Miért mondja a párom az ágyban, hogy ha lesz pénzem, akkor szeretkezhetünk, addig nem!?

Figyelt kérdés

Annyit kell még hozzátennem, hogy idén (2009) júliusban becsődölt a vállalkozásom, azóta csak alkalmi munkáim voltak. Akkor amikor volt mit elköltenie, akkor észre sem vette, hogy naponta friss dolgokat vettem a hűtőbe, kapott netbookot, ékszereket, apróságokat ajándékba. Elvittem vacsorázni, havonta 1-4 alkalommal, havonta többször órákig vásárolgattunk. (Ti tudjátok a legjobban csajok, hogy meddig, és milyen kritikákkal tudtok vásárolgati) Türelmes voltam, és az is vagyok. A házimunkában az exférjável ellentétben, kiveszem a részem, reggel kávét kap az ágyba, elmegyek néha a melóhelyére elé, de mégis ezt kapom.

Szerintetek vessek véget a kapcsolatnak, vagy tudtok valami megoldást? Azért ezt nem vártam, és mi lehet még ebben a kapcsolatban így?

Csúnyán beszél velem, miközben én soha nem beszéltem vele így! Persze nem vagyok tökéletes, viszont én elfogadok mindenkit olyannak amilyen.

Azok a csajok akik megismertek azóta amióta vele vagyok, mindig azt mondják, hogy a jó pasiknak mindig kapcsolatuk van, vagy házasok.

Kérnék tanácsot, de nem siránkozom!

Szerintem nem veszítek semmit, hogy megkérdezem!


2009. dec. 28. 20:28
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
74%
Ez fura. Minket a pénztelenség csak mégjobban összekvácsolt párommal, hiszen mégjobban össze kell tartanunk. Dobd ki, ne habozz!!!
2009. dec. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
74%

Ha valóban megfelelsz a leírtaknak, akkor Te ritka különleges pali lehetsz!


Pattinsd le a nőt, mert egy számító k*rva! Aki társ a jóban, legyen társ a rosszban is! A leírásod szerint ez a nő marhára nem társ.


19/L

2009. dec. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
88%
Jesszus! Remélem már kidobtad. Elég a felét elolvasni annak amit írtál, már az válóok. 23/L
2009. dec. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
90%

Szia,

Nekem úgy tűnik, hogy akkor vagy férfi a szemében, ha van pénzed. Ha nincs, akkor nem teszi szét a lábát. Elnézést, hogy így fogalmaztam. Szerintem szabadulj meg tőle, mert szerintem csak addig van veled, ameddig megy a szekér, ha nem akkor nem. Ennyire egyszerű. Rengeteg normális nő van a világon,hamar találnál olyat, aki megbecsülne. És ezt nőként mondom.

2009. dec. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!