Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, csajok, hölgyek,...

Lányok, csajok, hölgyek, asszonyok, NŐK! Miért mondja a párom az ágyban, hogy ha lesz pénzem, akkor szeretkezhetünk, addig nem!?

Figyelt kérdés

Annyit kell még hozzátennem, hogy idén (2009) júliusban becsődölt a vállalkozásom, azóta csak alkalmi munkáim voltak. Akkor amikor volt mit elköltenie, akkor észre sem vette, hogy naponta friss dolgokat vettem a hűtőbe, kapott netbookot, ékszereket, apróságokat ajándékba. Elvittem vacsorázni, havonta 1-4 alkalommal, havonta többször órákig vásárolgattunk. (Ti tudjátok a legjobban csajok, hogy meddig, és milyen kritikákkal tudtok vásárolgati) Türelmes voltam, és az is vagyok. A házimunkában az exférjável ellentétben, kiveszem a részem, reggel kávét kap az ágyba, elmegyek néha a melóhelyére elé, de mégis ezt kapom.

Szerintetek vessek véget a kapcsolatnak, vagy tudtok valami megoldást? Azért ezt nem vártam, és mi lehet még ebben a kapcsolatban így?

Csúnyán beszél velem, miközben én soha nem beszéltem vele így! Persze nem vagyok tökéletes, viszont én elfogadok mindenkit olyannak amilyen.

Azok a csajok akik megismertek azóta amióta vele vagyok, mindig azt mondják, hogy a jó pasiknak mindig kapcsolatuk van, vagy házasok.

Kérnék tanácsot, de nem siránkozom!

Szerintem nem veszítek semmit, hogy megkérdezem!


2009. dec. 28. 20:28
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
75%
Nem értem, hogy ha most visszaolvasod a saját kérdésed, hogy állhat még mindig fenn a kérdés. Mi baj van veled? Ébresztő!
2009. dec. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
18%

Nem lehet, hogy attól fél, hogy netán megfoganna, és gyereketek születne, és nem biztos, hogy eltudnátok tartani?

Ha nem, akkor dobd ki, nem érdemel meg téged!!

2009. dec. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
44%

Lehet, hogy ezzel akar rávenni, ne csak alkalmi munkáid legyenek, hanem komolyan nézz biztos állás után.

A nők szoktak ilyet csinálni, sok férfit csak az ágyban, ilyen taktikákkal lehet megfogni.

2009. dec. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Hűhh hát elég gyorsan sok választ kaptam. Az az igazság, hogy eléggé pénz centrikus. Állítólag az exférje még azt sem engedte meg neki, hogy bugyit vegyen magának, 5-6-évig. Először azt mondta, hogy akkor akar gyereket, ha lesz egy nagyobb lakásunk. Azért nem vastag a pénztárcám, egy normál polgár vagyok, aki sokat dolgozik, ennyi. Csak most ebben az évben nagyon összejött a rossz!

Később meg azt mondta, hogy ő már egyáltalán nem akar gyereket! Ő 34, én 33vagyok.

Régen volt olyan hétvége, hogy folyamatosan csak szeretkeztünk, és sohasem volt panasz rám az ágyban senkitől! Max azért, mert volt, hogy órákig elhúztam az orgazmusokat. Mert akkor van, amikor én akarom. Azt gondoltam, hogy ezzel van gond. De szerintem nem.


Az lehet, a problémám, mint az előző kapcsolatom végén, hogy azt hiszem nem találok olyat, akivel kölcsönösen szeretjük, és tiszteljük egymást, és a nehéz napokban is próbálunk boldogok lenni!

Amúgy 6éve vagyok vele. Előző kapcsim 6 éves volt, ott megcsaltak, és mindent elvihetett a lakásból az exem. Nem vagyok anyagias.

A mostani páromnak van egy tizenéves fia, aki ugyanolyan csúnyán kezd beszélni velem, és én nem szólhatok, mert az a válasz, hogy ő még gyerek.

Nekem egy lányom van, akit gyakorlatilag alig láthatok miatta.

Úgy látom, amit írtatok, hogyha összeszedem magam, legjobb ha lelépek. Pedig miatta, egy jól fizető Angliai állásom volt, és vidéki voltam, most Pesten élek.

2009. dec. 28. 20:54
 15/24 anonim ***** válasza:
55%

ha ez nem kamu, dobd ki a tizedikről


és ugorj utána

2009. dec. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
78%
Valószínű az előző párja miatt téged büntet! Amikor először kimondta a pénzt sexért ultimátumot, akkor már ajtót kellett volna mutatnod neki! De sohasem késő, talán a következő kapcsolatában jobban összeszedi magát, és észhez tér! Ebben a kapcsolatban viszont ez már így marad! Nekem volt olyan csajom, aki azt mondta, minden második számla az övé! És soha nem engedte, hogy lovagiaskodjam. Ilyen is van! Tehát szerintem: lépj le, amíg nem láncol valamivel magához!
2009. dec. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Egyszer már elköltöztem tőle, mivel az ő lakásában lakunk. Az enyém üresen áll vidéken.

Akkor a barátnője, meg a barátai felhívtak, hogy ezt nem tehetem vele, mert szeretjük egymást, és miért teszem ezt? Akkor kezdődött, hogy csúnyán kezdett velem beszélni, és elkezdte meghatározni a dolgokat, hogy mit csinálhatok az ő lakásában, és mit nem. Visszamentem, és vagy egy évig normális lett, aztán azóta megint megváltozott.

Persze az én autómban is szarik rá, hogy megkértem, hogy ne dohányozzon például. Ez kérés volt többször, mert én nem dohányzom. Igaz, én nem tudok úgy beszélni vele, mint ő velem.

Köszönöm mindenkinek a tanácsokat! :)

2009. dec. 28. 21:17
 18/24 anonim ***** válasza:
78%

nincs szex,mig nincs pénz??? atyaúristen,sztem ilyet csak a qvák mondanak,már megbocsáss,de milyen nő az ilyen...

Tutira nem szeret és csak a pénzedre hajt,én kidobnám rögtön,ha ilyen párom lenne.

Az én párom is most nehéz helyzetben van anyagilag,tehát nem futja vacsorázgatásokra meg ilyesmire és mégis SZERETEM és szeretkezünk,amikor jólesik, soha nem hánynám a szemére,hogy most nincs pénze,inkább segítek ahol csak tudok. És szerintem ez lenne a normális hozzáállás. Ha a párod valóban szeretne,biztatna és segítene átjutni a nehéz helyzeten,hisz gondolom neked sem könnyű,hogy csődbe ment a vállalkozásod.

Tehát dobd ki ezt az élősködőt és keress olyat,aki nem csak a jóban,hanem a rosszban is veled van és támogat,ahelyett hogy zsarolna.

2009. dec. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
68%
Az lesz a legjobb, ha szakítasz vele...
2009. dec. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
68%

A helyedben egy percig sem gondolkoznék a dolgon, irány az üres vidéki ház!!

Ne ám szex-megvonással büntessen, és még dirigáljon is!

Na meg a gyereke is csúnyán viselkedik veled.........

Mondd csak; mire vársz még??

2009. dec. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!