Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg a férjemnek...

Hogyan mondjam meg a férjemnek, hogy büdös a szája? /Egyszer már megmondtam neki/

Figyelt kérdés
Mikor összekerültünk még semmi baj nem volt. Aztán elkezdtek romlani a fogai /lehet a mandulája sincs rendben/ betegesen fél az orvosoktól. Az sem érdekelte ,hogy 2 éve megmondtam neki, hogy nem csókolózok vele. Ott tartok, hogy szégyellem az ismerőseim előtt, inkább egyedül, barátnővel megyek mindenhová. Ma a lányom mondta, apa olyan ciki, nem szeretné, ha a barátnőivel beszélne. Amúgy rendkívül család centrikus, mindenhez értő ember. Ha nem dolgozik akkor a TV nézés a hobbija. Anyám szerint ez nem válóok. A mindennapokban egyébként annyira nem zavar a dolog, nincs intimítás, aludni is külön alszunk. Megpróbáljam még helyrehozni ezt a kapcsolatot vagy már egészen vége?
2014. máj. 17. 22:52
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem ebben a kapcsolatban nem a büdös száj a baj (bár kellemetlen, az kétségtelen), hanem az intimitás hiánya.
2014. máj. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
76%

" A mindennapokban egyébként annyira nem zavar a dolog, nincs intimítás, aludni is külön alszunk."

Akkor ti most házastársak vagy lakótársak vagytok?

2014. máj. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
78%
Ez is váló ok már?Vegyél neki szájöblitõt. Ha csak ennyi lenne a problémám a férjemmel!
2014. máj. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
2-es Ezen már én is elgondolkodtam. Nem egyértelmű. Az a baj,hogy a lányunk is "cikinek" tartja. Pedig régen imádta az apját.
2014. máj. 17. 23:05
 5/39 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem fontos, hogy szereted e még. Ha igen, akkor bátran mond el neki, hogy ez nem öröm neked és tegye meg a kedvedre ennek a rendbetételét. A jó indulat minden kellemetlenséget képes felülírni.
2014. máj. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
96%
Pedig jó lenne, ha elmenne dokihoz, mert ha nem a foga, akkor a gyomra is lehet a ludas (pl reflux)
2014. máj. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
79%

Vegyél neki fogkrémet, meg fogkefét. És cseszegesd, hogy mosson veled fogat. Mindenképpen mond meg neki, hogy ez van, és a körülötte levő férfiakat is zavarja. Nekem is van ilyen ismerősöm, de szerencsére ritkán találkozunk. Igaz kényes a kérdés, de ki más mondhatná meg neki. Ha romlik a foga, akkor előbb-utóbb fájni is fog, akkor azonnal kezd el szekálni a fogorvossal, de addig is emlegesd neki sűrűn.

Ha nélküle jársz el, akkor még féltékeny is lesz, ami még többet ront a helyzeten.

Mond el neki, hogy mit mondott a lányod, mert egy apuka bármit megtesz a kis hercegnője kedvéért. Talán még fogorvoshoz is elmegy...

Tegyél meg mindent a kapcsolatotokért. Éreztesd vele, hogy szükségetek van rá, és fontos nektek, attól majd visszatér az önbizalma, és "megtáltosodik". Kezd azzal, hogy ölelgeted, és hozzábújsz. Lehet, hogy meglepődik, de te tartsál ki. Egy doromboló cicának nehéz ellenállni. Hidd el, hogy őt is zavarja, lehet, hogy el kellene kísérned az orvoshoz is...

36F

2014. máj. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
94%

mindenképp közölni kell vele, egyenesen amennyiben férjed abban az esetben ez nem lehet probléma két egymáshoz közel álló ember között

Ez neki is probléma mert ő is ég tudtán kivűl emberek előtt és ezt valószinűleg ő sem szeretné

Fogorvosi vagy gyomorprobléma is lehet a háttérben

2014. máj. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki még egyszer! Egyébként az én lehelletem se túl jó, és a lányom szokta is mondani.. :( Én rágózok állandóan, mikor indulok dolgozni, előtte fogmosás, és rágó... egész nap a számban van. Ha megyek be a főnökömhöz, vagy tudom nogy emberek közé kell mennem, akkor is rágó van a számban, pont emiatt.. A fogaim teljesen rendben vannak, refluxom sincs. Fogalmam sincs mitől van.
2014. máj. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
14%

1. ez nem válóok.

2. a lányod sekélyes, ha EMIATT tartja cikinek az apját. Inkább legyen részeges családverő, akkor lesz "trendi"?!


A szájszag többet is takarhat, mint sima rossz fogat. Sajnos előfordul, hogy torokdaganatot jelez. Volt kollégámnak a gégedaganatát a szájszag miatt fedezték fel. Ne érts félre, nem azt mondom hogy férjednek is az van, de egy orvosi kivizsgálásra, ha kell "erőszakkal" is, de el kell vinned.

2014. máj. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!