Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan személy, akinek...

Van olyan személy, akinek mindent el tudsz mondani és aki előtt semmi titkod nincs?

Figyelt kérdés
És ki az? Szülő, barát? Vagy másik rokon?
2009. dec. 29. 01:55
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

barátom.

neki az ég világon mindent:)

2010. jan. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
A páromnak mindent elmondok, de rajta kivül van egy barátnőm akivel nagyon jó a kapcsolatunk. Mindent megbeszélünk egymással, megbizunk egymásban, és nem élünk vissza a másik bizalmával.
2010. jan. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a legjobb barátnőm.

23/L

2010. jan. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

A sógornőm az akivel megosztok minden bajomat.És ő is elmond nekem sok olyan dolgot amiről jobb ha más nem tud!:)

Még soha nem éltünk vissza egymás bizalmával.

2010. jan. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

barátnőm, aki több, mint barát. azt hiszem, szorosabb köztünk a kapcsolat, mint az átlag barátoknál, de több nem lehet.

17L

2010. jan. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
93%
Nincsen lelki társam,közeli barátom.Soha nem is lesz.Tulságosan zárkózott,különc és elvont vagyok.Ha elmondom valakinek a gondolataimat általában hülyének néz, vagy nem érti meg, miről beszélek.Sok dologról pedig egészen másképp golndolkodok, mint az átlag.Ezért nincs olyan, akinek elmondhatnék bármit
2010. jan. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
ha beszélsz valakivel egy dologról, akkor az már nem titok, mivel ő is tudja. egy barátom van, ő mindent tud rólam, és fordítva is igaz(vagyis remélem:D)
2010. jan. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőm. Még olyan dolgokat is elmondhatok neki amit még magamnak is szégyenlek bevallani!
2010. dec. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 bánomisén ***** válasza:
A párom, természetesen. Vele a világon mindent meg lehet beszélni.
2011. nov. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
anyukám volt, az előző kapcsolataim alatt is mindig, de mióta a jelenlegi barátommal vagyok, neki nyíltam meg sokkal jobban. a legszánalmasabb álmomat is egy ilyen félig depressziós, szörnyű időszakban, anyunak csak vonakodva sikerült elmesélnem, míg a barátomnak rögtön másnap reggel, hiszen szükségem volt a nyugtatására. barátnőim vannak, a két legjobb barátnőmmel mindig támogatjuk egymást és bulizni is marhajókat szoktunk, de pl ezt az álmot nem meséltem el. fura dolog ez
2011. nov. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!