Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz, hogy a pasim mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogy a pasim mindent kifizet nekem?

Figyelt kérdés

Ruhák, mobil feltöltés, utazások, étkezés, mozi stb. Meg már kaptam tőle egy fényképezőgépet is.

Nem élünk együtt.


2011. okt. 31. 11:47
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
36%
Nem, bárcsak nekem lenne ilyen pasim. Használd ki, amíg lehet:)
2011. okt. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
68%
Ha nektek jó,akkor nem gáz,én nem szeretem az ilyet,én ettől kellemetlenül érezném magam,így nem is engedtem ezt a páromnak már akkor sem mikor összejöttünk.
2011. okt. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
0%
Miért neked nincs pénzed? Nekem is volt olyan pasim aki kitartott azért mert nem dolgoztam suliztam.Nincs ebben semmi rossz
2011. okt. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 Bazsii05 ***** válasza:
77%
szerintem elég gáz,ha hagyod. Éreztetned kéne inkább vele,hogy nem azért szereted,mert mindent kifizet.
2011. okt. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
Ez attól függ. Ha nem ezzel akar tulajdonképpen megvenni, vagy egyébként ki tudja fejezni hogy szeret és ismered annyira hogy később ezt nem fogja felróni neked akkor végülis nem baj, sőt, megfogtad tulajdonképpen az Isten lábát de ha amúgy nincsen közös pillanatotok vagy nem fejeztek ki érzelmeket akkor gáz. Ha nagyon zavar akkor le kell ülni beszélni, mert minden konfliktus megelőzésére jó ha még mielőtt elkezdődik beszéltek, egyszerűen mond neki hogy nem azért vagy vele hogy mindennel elhalmozzon hanem mert szereted és neked erre nincs szükséged, reméled nem csak azért csinálja mert azt hiszi hogy neked ez kell, és ha ne azért csinálja akkor élvezd!
2011. okt. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
Nem gaz egyaltalan, addig mig nem vagy kiszolgaltatott. A fenykepezogep es hogy egyutt eltek e vagy sem, se nem oszt vagy szoroz, felesleges informacio.
2011. okt. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
12%

Sztd. gáz, h. valaki k*rva?


3hsz. szerint nem - a negyedik "kellemetlenül érezné magát"...


Persze ez megy cc. 30 éves korig, utána meg a sírás, h. a 40-es pasik 17 éves husikákat akarnak...

2011. okt. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 Bazsii05 ***** válasza:
De ilyen kérdéseket nem lehet feltenni,mert ha mi azt mondjuk,hogy gáz v nem gáz akkor te úgy fogsz cselekedni? :D
2011. okt. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
87%
Hát, inkább az a gáz, hogy te hagyod, hogy mindent ő fizessen...
2011. okt. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
81%

Azert rakta fel a Draga a kerdest, mert dicsekedni akar.

Habar nem latom miert vagy minek. Mindenki ugy eli az eletet, ahogy jonak latja, es nem gaz, ha eltartjak. Mondjuk egy fenykepezogep az semmi. Ha uj kocsit kap, akkor majd lenne mire dicsekedni, de gondolom az meg odebb lesz.

2011. okt. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!