Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan személy, akinek...

Van olyan személy, akinek mindent el tudsz mondani és aki előtt semmi titkod nincs?

Figyelt kérdés
És ki az? Szülő, barát? Vagy másik rokon?
2009. dec. 29. 01:55
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Régen anyukámmal mindent megbeszéltem. Egy dolgot leszámítva. Később, mikor ezt is feldolgoztam magamban, és elfogadtam ezen oldalamat, tulajdonságomat is, már megosztottam volna vele. Csak késő volt. Sajnálom, hogy már nem tudhatom, ezzel együtt is elfogadott e volna, de gyanítom hogy igen. Azóta lett egy párom, most ő az akivel mindent megbeszélek. Előtte egy titkom sincs, sőt, azt a bizonyos oldalamat is el tudta fogadni :)
2011. nov. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
22.02: mi volt ez a dolog? (természetesen nem kell elmondanod, ha nem akarod)
2011. nov. 13. 22:53
 33/34 anonim ***** válasza:

Most nézem csak milyen régi a kérdés :)

Anonim oldal, tehát végülis elmondhatom. Kiskorom óta vágyom rá, hogy valaki alaposan elfenekeljen. Ezt akkoriban nem értettem, hogy mi nálam, ezért nem is beszéltem róla. Azt hittem egyedül vagyok a dologgal. Azóta rátaláltam a világomra, és többé kevésbé elfogadtam magam. Ebben sokat segített a párom, akivel ezt a szenvedélyemet kiélhetem. És bár ilyesmi általában nem tartozik a szülőkre, ő mégis mindig mindent megosztott velem. A szexuális életével kapcsolatos dolgokat is. Ezért bánt egy kicsit, hogy egy jelentős oldalamat nem ismerhette. Kicsit mintha becsaptam volna. Most pedig nagy dilemmám, hogy higgyek vagy ne a túlvilágban. Látja e vagy sem, hogy milyen vagyok. Jobb lett volna megbeszélni. Akkor tudnám, mit gondol erről. Nyilván elfogadott volna, és nyilván nem tapsikolt volna örömében, de hogy mégis mit gondol így rólam.

2011. nov. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy elmondtad!

Szerintem biztos elfogadott volna így is!

2011. nov. 14. 19:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!