Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem a helyzetet?...

Hogyan kezeljem a helyzetet? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
A barátom anyukája ma este sajnos meghalt.Kérdeztem hogy holnap menjek e el hozzá,de nemet mondott.Szerintetek hogyan viselkedjek?Próbáljam jobb kedvre deríteni,vagy hagyjam kicsit egyedül? Aggódom érte.
2014. jan. 13. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a barátod?

Szerintem hagyd kicsit,ha azt mondta ne menj akkor ne menj.Úgy sem tudod jobb kedvre deríteni hisz most halt meg az anyukája!

2014. jan. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 intrepid ***** válasza:
Kicsit ölelgesd. Szüksége van rá.
2014. jan. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a helyében először mindenki nemet mondott volna. Az ember a nagy tragédiáknál "szeret" egy darabig magában szenvedni. Aztán vannak akik már másnap igénylik a társaságot, csak hogy eltereljék kicsit a gondolatukat vagy kibeszéljék magukból a fájdalmat, mások pedig teljesen bezárkóznak. Neked kell tudnod, hogy a barátod egyébként tud-e nyíltan beszélni az érzéseiről vagy magába fojtja őket. Szerintem holnap próbáld meg újra és ha elmész hozzá, elég ha csak mellette vagy és meghallgatod vagy akár ne is mondjon semmit, ha neki úgy könnyebb. Biztosítsd arról, hogy mellette állsz és nincs egyedül.
2014. jan. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is is szüksége van rád!
2014. jan. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

21éves.Az ölelgetés eszembe jutott beszéltem is vele arról hogy biztosan jól esne neki de a válasza Nem volt.Lehet hogy tényleg jobb ha egyedül van.


.

2014. jan. 13. 23:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Holnap próbálj vele beszélni de ha látod hogy nem nagyon igényli a társaságod akkor hagyd.Gondolhatod mit él át?Pláne ha hirtelen halála volt.Értem ezt úgy hogy nem komoly betegség következménye ez.Sajnos nem vagyunk egyformák.Valaki egyedül kell,hogy legyen ilyenkor valaki meg azt igényli,hogy öleljék,puszilják.Neked kell tudni milyen a barátod.De készülj fel most arra,hogy nagyon nehéz időszaka lesz a következő hetek hónapok.
2014. jan. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszőnőm a vàlaszokat,tényleg sokat segítettetek,mostmàr nyugoftabban alszok el:)

utolsó: Nem hirtelen halt meg,az orvosok napra pontosan megmondták,viszont erre nem lehet teljesen felkészülni(szerintem.bár szerencsére ilyenben nem volt részem)A legjobb az lesz ha megvárom hogy ő mondja hogy menjek.

2014. jan. 13. 23:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Hagyd békén egy kicsit, annyit azért mondhatsz neki, hogy ha bármire szüksége van, akkor neked szóljon.
2014. jan. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!