Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meg fog változni a kisfiam...

Meg fog változni a kisfiam alvási szokása, vagy még rosszabb lesz?

Figyelt kérdés
9hónapos a fiam,egy szobában alszunk,mert nincs más lehetőség.Éjjel sokszor felvan,alig lehet megnyugtatni néha,cicizni akar.Viszont most költözés előtt állunk,külön szobába fog kerülni,azt gondoltam,oda már egyedül kerül,én nem megyek vele.Vajon jobb éjszakái lesznek,ha nem szól majd a tv,illetve mi sem zavarjuk őt?
2010. aug. 28. 06:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak egy vélemény: szerintem eleinte lehet, hogy még rosszabb lesz, mert "keresni" fogja a zajaitokat maga mellett, de utána helyreáll a rend:) Kell hozzá egy kis idő:)
2010. aug. 28. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Fél éves a kisfiam, és kb. 1 hete "költöztem" vissza a férjem mellé a másik szobába, mert eddig a picivel aludtam. A 6 hónap alatt minden este szólt a tv, most nem. Ugyanúgy alszik. Vegyél egy bébiőrt (5000 Ft körül már lehet kapni), és szopizás helyett próbálj meg neki először cumit, vagy teát vagy vizet adni.
2010. aug. 28. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!bébiőr már van,cumit,vizet eddig is próbáltam,nem használt.
2010. aug. 28. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!