Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok megint anyóséknál...

Nem akarok megint anyóséknál lakni. Drasztikus ez a megoldás?

Figyelt kérdés
Jelenleg albérletben lakunk, de a házat eladják, hétfőn ki kell költöznünk. Párom azt mondta, hogy akkor az anyjáékhoz költözünk. Én nem akarok mivel elég zsúfoltan vannak. Ezért arra gondoltam, hogy a párom megy az anyjáékhoz én meg a babával (3 hónapos) a tesómhoz költözünk. Szerintetek jó ez a megoldás?
2014. máj. 23. 22:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, már régebb óta árulják a házat, mondjuk legalább 1-2 hónapja, eddig nem volt időtök arra, hogy másik albérletet keressetek?
2014. máj. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Ma szólt a tulaj, hogy eladja. A faluban pedig nincs másik albérlet.
2014. máj. 23. 22:15
 3/24 anonim ***** válasza:
63%
A tulaj beperlése lenne a legjobb megoldás.
2014. máj. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
95%
Már ne hari, de a felmondási idő albérlet esetén minimum 3 hónap! Az alatt találtok másikat bőven.
2014. máj. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
95%
Keresetek másik albérletet, máshol nem a városba. Különélésben tönkremegy a család.
2014. máj. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
91%

Nővéredékhez miért nem, mehetne a párod? Ez így elég gázul hangzik! Ezzel csak vitákat generálnál!

Ideiglenesen míg nem találtok másik albit addig menjetek oda ahová tudtok! Ha különmentek az nem hinném hogy jó megoldás!Kérdezd meg a férjed hogy mi a véleménye erről! :)

2014. máj. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Olyat nem tehet hogy csak szol a tulaj es hipp hopp kirak............ minimum 1 honapot varnia kellene. nem ez volt a kerdes bocsi..

Kolonkoltozes? tesodhoz nem mehetne o is? szerinted jot tenne nektek? lehet hogy mindennap talalkoztok de megis.. ferj es feleges kulon foleg egy babaval is?.... :S

Inkabb mennek az anyoshoz 1-2 honapra addig is keresnem az alberletet.. sot hetfoig az is lehet hogy talaltok! lehet hogy a varosba vagy egy kicsit alrebb de keressetek. Sok sikert :)

2014. máj. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
88%

Ugyan már. Csak nem gondoljátok, hogy egy falusi albérletet legálisan adnak ki manapság?


Az albérletek 90%-a, még az is,amit ingatlanosok hirdetnek is feketén van kiadva....


Kérdező, menj a babával a tesódhoz, ha ennyire rühelled az anyósékat.

2014. máj. 24. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
55%

"Az albérletek 90%-a, még az is,amit ingatlanosok hirdetnek is feketén van kiadva.... "


Én elég sok albérletben laktam, de csak szerződéssel.

2014. máj. 24. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
85%

a fekete albi az mikor nem adózik utána a tulaj

attól még lehet szerződésed a tulajjal ....

2014. máj. 24. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!