Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy nem normális, de...

Tudom, hogy nem normális, de mit tehetnék ellene? (15L)

Figyelt kérdés

Még nem töltöttem be a 16ot, de nemsokára igen. Sose volt még pasim, és elképzelni is alig tudom, hogy valakivel szerelmi kapcsolatban legyek.... Mégis, már most akarok egy családot; 3 gyerekkel, az ÉN gyerekeimmel, de az "apuka" az nem olyan fontos nekem. Csak a 3 gyerek és én illek a képbe, meg a tökéletes idiom kedvéért egy "apa", de igazából engem az se zavarna, ha nô lenne az. Tudom, hogy ez így nem normális, hiszen az ember nem az idiom kedvéért van egy férfival (vagy nôvel), hanem mert szereti, de nekem valahogy nem tetszik ez a 'szerelmesdi'..... Mit kellene tennem ez ellen? Szeretném, ha szerelembôl tudnék majd valakivel együtt lenni, nem azért mert a család üres "apa" nélkül!

És kérlek titeket/kérem Önöket, csak ÉRTELMES válaszokat adjatok/adjanak, legyetek oly kevesek!


2014. máj. 25. 22:08
1 2
 11/16 anonim válasza:
64%

gyerek vagy még. Ne gondolkozz ilyeneken.


Hamarosan, idővel tapasztaltabb leszel, egy-két év múlva már teljesen máshogy fogsz erről nyilatkozni, majd meglátod! :)

2014. máj. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
9%

Mi ellen szeretnél tenni?

Hogy ne akarj gyerekeket?

2014. máj. 26. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
45%
Egy gyereknek szuksege van apara, anyara egyarant, foleg a fiu gyerek elso sorban az apjatol veszi a mintakat. Most nem kell azzal jonni hogy "persze, az apa alkesz, meg prostikhoz jar, meg csak melozik", en egy normalis gondolkodasu, gyereket es feleseget szereto apara es kiegyensulyozott csaladra gondoltam. Szerencsere sok van ilyen es ennek kellene a normalisnak lennie, nem az egyik szulo nelkul felnovo gyereknek es csonka csaladnak.
2014. máj. 26. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a 11-es írta, még tapasztalatokat kell szerezni és alakulnia kell a személyiségednek. Már alakul, hiszen hormonális hatásra már vágyakozol gyerekek után, csak éppen még túlzottan magaddal vagy elfoglalva és nem nyílt ki a világ előtted. Mert ugye nem neked, hanem a gyerekeidnek lesz szüksége "apára", azaz az anyától küllemében, de gondolkodásában, viselkedésében, megnyilvánulásaiban is eltérő emberre, aki majd a világnak egy másik szeletére nyitja ki a szemüket.
2014. máj. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Jobban állsz, mint én a te korodban. Konkrétan herótom volt a gyerekektől és még 22-23 évesen sem tudtam elképzelni magam feleségként, anyaként.

Aztán másfél évvel ezelőtt megismertem a párom, és kb. azonnal jött, hogy de jó lenne családot alapítani vele. :)

2014. máj. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

először is sok lány írja ebben a körben,hogy lánnyal is járt és fiúval is és hogy húú biztos akkor leszbi vagy a többi :D de igazából arról van szó hogy a pszichológus által is behatárolt identitás korba lépnek amikor is önmagukat keresik ilyenkor kezdenek a másik nem felé érdeklődni,de nagy bizonytalanságukban mostanában szinte divat minden végletet kipróbálni. Ez nem hormon vagy genetika csak szimpla pszichológia. és nem mindenki érik meg rá ugyanabban a korban. van aki már 12 évesen pasizik van aki(mint én) még 20 évesen sem tudja ezt elképzelni.

Most már boldog feleség vagyok és az első szerelmemet 23 évesen ismertem csak meg szóval van aki nagyon későn érő típus,ez csak a mostani hülye tinik mániája hogy húú de ciki még 13 vagy de még nem randiztál :P nyugi eljön az idő amikor el tudod képzelni hogy egy férfival légy,de nem kell ezt sürgetni mert az nem szül semmi jót.

2014. máj. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!