Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek a menye...

Van itt olyan, akinek a menye elszakította a gyerekét attól a családjától, ahol felnőtt, és ellenük fordította? Vagy esetleg olyan meny, aki ilyet tett?

Figyelt kérdés
Várom a tapasztalatokat, véleményeket! Nálunk ilyen történt, én a sógornő vagyok, és nem igazán értem a dolgot. Az egész család elfogadta a kezdetektől testvérem párját, rendesek voltunk velük, segítettünk ahol tudtunk, de mindenen megsértődtek, ráadásul ok nélkül, és durva dolgokat vágtak a fejünkhöz...Most egy ideje nem tartjuk a kapcsolatot.
2014. máj. 26. 11:09
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%
Várjuk kérdező, hogy a nagy ártatlanságotokban miket követteek el?
2014. máj. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
Pl: nem mehettünk el látogatóba a kórházba, amikor sógornőm szült. Ki lett jelentve, hogy a saját rokonait várja, nem a férje családját.
2014. máj. 26. 11:47
 13/39 anonim ***** válasza:
100%

Miért gondoljátok, hogy a sógornőd a hibás?

Mármint őt okoljátok ezért, közben az is lehet, hogy csak szimplán a tesód akarta így...

2014. máj. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
Mind a kettő hibás. Sógornőm ezeket kitalálja, tesóm meg asszisztál hozzá.
2014. máj. 26. 11:50
 15/39 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ketten döntöttek úgy, hogy nemkívánatosak vagytok!

ENNEK PEDIG MINDIG OKA VAN!

2014. máj. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%
TI mit csináltatok? Mert csak a BÜNTETÉST írod le. Csak úgy nem fogom mondani a párom családjának, hogy ne látogassanak meg, ha szívesen teszik.
2014. máj. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
84%
Ugye nem gondolod, hogy elhisszük, hogy ti vagytok a ma született bárányok, a sógornődék meg az ördögök?
2014. máj. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

Volt olyan is, hogy anyukám megbetegedett, és ezért nem tudtak menni látogatóba szüleim. (nem egy városban lakunk).

Ahelyett, hogy ők eljöttek volna, azt mondták, hogy ez nem igaz, és, hogy szüleim voltaképpen nem akarnak menni. Illetve, hogy a mi rokonságunk ritkábban megy, bezzeg a feleségéé...

Holott mi tiszteletben tartjuk őket, és nem akartunk kétnaponta lógni a nyakukon, illetve mi nem két utcányira lakunk, hanem másik városban, ellenben a felesége rokonaival...Pedig, hetente-kéthetente meg lettek látogatva.

2014. máj. 26. 11:54
 19/39 A kérdező kommentje:

Tapasztalatokra voltam kíváncsi, de csak ítélkezést kapok. :)

Miért, azok akik azt írják, hogy az anyósuk bántja őket, oda kellettek előzmények?! Sokszor nem...

A menyecske is lehet utálatos, nem csak mindig az anyósban van hiba...

2014. máj. 26. 11:56
 20/39 anonim ***** válasza:
92%

Nem ítélkezést kapsz, hanem tapasztalatokat pont. Mivel pont az a tapasztalat, hogy ok nélkül, nincs utálat.


Vagy ha van akkor max a sógornődé, de akkor a tesód nem "asszisztálna hozzá" hiszen ok nélkül van.


Ha meg van oka, akkor ne csodálkozzon senki.

2014. máj. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!