Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire aggódtok hogyha a...

Mennyire aggódtok hogyha a párotoknak számotokra idegen de számára Nem! Idegen nő hívja?

Figyelt kérdés

Pici még a babánk a párom sokat dolgozok és elég sűrűn veszekedünk is.

Este viszont felhívta egy nő, hallottam, és láttam is a nevét bele írva ( az autója és a keresztneve volt ott)

azt mondta csak munka miatt van benne.

Oké autó szerelő is de én akkor is aggódom hogy miért hívta fel este fél 8 kor. Olyankor már nem zaklatunk sem autószerelőt de még mást sem.


2014. máj. 26. 20:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
8-as semmi drasztikusat nem írt! "párom sokat dolgozok és elég sűrűn veszekedünk is" ezt kérdező írta és még betegesen féltékenykedik is! 8-as csak a realitásokat írta meg.
2014. máj. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
45%

este fél 8-kor:D:D miért nem azt írod, hogy éjszaka, éjjel!:D neked már lövik hétkor a pizsit?


Figyelj,tudom, hogy most kicsit be vagy szűkülve a világodba, és ez így természetes, de az átlagember nem alszik éjfél előtt és 7-kor még hazafelé megy a munkából:)

2014. máj. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
76%

Nem az állítólagos szerető - ugyanis a te fejedben ez van - miatt fogtok szétmenni, hanem mert sűrűn veszekedtek. Ezen változtassatok, üljetek le, beszélgessetek, ki mit vár a kapcsolattól, mit szeretne, stb., és ha nem tudtok dűlőre jutni, akkor váljatok el.


Olyankor már nem zaklatunk sem autószerelőt, de még mást sem - hol élsz te?! Tudod apát hányszor hívják este 9 fél 10 felé (az a legszebb, mikor SOS, mert akkor mennie kell). Vagy barátnőmet - védőnő - az id.ióta anyuka hajnali háromkor hívta fel, hogy belázasodott a gyerek, most mit tegyen? Hívd az ügyeletet, bakter! Szóval vannak ilyen érdekes emberek, akik az éjjel közepén is képesek zaklatni a másikat mindenféle marhaság miatt.


Egyébként nem aggódnék, mert

1. velem van, látom rajta, hogy szeret, minden gesztusával ezt közvetíti

2. felesleges féltékenykedéssel csak azt érem el, hogy tényleg összejöjjön egy másik csajjal - és igaza is lesz

2014. máj. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!