Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit tegyek! A...

André tibor kérdése:

Nem tudom mit tegyek! A feleségem meg csalt ez a második Félrelépése mit tegyek? Van 3 kislányunk, én dolgozom jelenleg külföldön, nem mehettem haza ) : van meg oldás?

Figyelt kérdés
2014. máj. 27. 23:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%

1.Elválsz. A gyerekeket akkor sem fogod sűrűbben látni, mint most, hogy távol dolgozol.

Marad minden így, ahogy most van.

Honnan tudod a megcsalást?

2014. máj. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
A sràc felesége meg írta nekem, utànna a párom is be valotta.
2014. máj. 28. 00:23
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
Nem valószínű hogy változni fog a helyzet. Te távol vagy, ő meg vágyik társra. Ez egy kemény és szar téma.
2014. máj. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
46%

A megoldás az, hogy nem a pénzt hajszolod, ha nem bírja a házasságotok a különlétet.

De ezt a megcsalás előtt kellett volna meglépni, mostmár marad a válás, a 3 gyereknek így sem úgy sem lesz "normális" apjuk. Eddig sem lehettél mellettük ezután sem leszel, akkor nem mindegy?

2014. máj. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
97%

akárhogyis, de az első jól mondja sajnos


innentől kezdve hiába ígérne bármit az asszony, az eszed úgyis azon járna, hogy éppen most csal meg ... szar ügy

2014. máj. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Csak a gyerekeket nagyon meg viselte, làttam rajtuk, ahogy meg tuttam indultam a Sogornőmhöz, úgy tuttam csak làtni öket.
2014. máj. 28. 00:29
 7/21 A kérdező kommentje:
Kető honapot voltam csak távol saját hàzat akartam venni, és ő is tàmogatta bisztatot akkor nem értem?
2014. máj. 28. 00:34
 8/21 anonim ***** válasza:

hát, ha ők a gyerekek, akkor úgy látom te már döntöttél, mert egyedülállóként vagy a facen

[link]

2014. máj. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Jaj, dehogy az viselte meg őket!

Kicsik, mit tudnak, mit értenek ebből?

Őket a Te távolléted viseli meg, vagy az a változás, amikor hazamész, hiszen szinte idegen vagy nekik....(?)

2014. máj. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Igen Ök a gyerekeim, a facén meg nagyon régota egyedül àloként vagyok.
2014. máj. 28. 00:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!