Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Atom részegen jött haza?

Atom részegen jött haza?

Figyelt kérdés
A férjem reggel elment valami haverjának segiteni és erre egy órával ezelött jött haza úgy hogy,a lábán alig tudott állni.Csak annyit mondott hogy,vedd le a cipőt a lábamról.És leült a konyhában és ülve elaludt a fejét az asztalra téve.Erre össze hányta amit csak lehetett.Őriási büz van ott én pedig idegemben megfogtam a gyerekeket és bevittem a hálószobába hogy,még véletlenül se tudjon lefeküdni a hálóba.Nos nemtudom mit tegyek mert azóta már a saját hányásában fekszik és próbáltam költeni hogy,mosakodjék meg és felkell takaritani de ő csak horkol.Mit csináljak ki jö a gyomrom tőle .
2014. márc. 29. 21:14
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
74%
Ha kijön tőle a gyomrod és nem tudod feltakarítani, akkor meg kell várnod, míg kijózanodik és utána megbeszélitek és alkalmas lesz arra, hogy eltakarítsa, amit művelt.
2014. márc. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
89%
Legalább fektesd a földre, vagy akármi, mielőtt megfullad a saját hányásában.
2014. márc. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
Igen most már a földön alszik.Nagyon rossz mert a gyerekek sem látták még igy .....
2014. márc. 29. 21:20
 4/47 A kérdező kommentje:
kb.mikorra józanodik ki?
2014. márc. 29. 21:21
 5/47 anonim ***** válasza:
12%

Fu micsoda problémák!:)


Már látom magam előtt a sok "Azonnal válj el! válaszokat!:)

2014. márc. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
21%

#2 gratulálok

Ülve senki nem tud megfulladni a hányásában, de fekve igen.

Te meg pont le akarod fektetni...


Kérdező, feküdj le aludni. Majd reggel kitakarít a jóember.

2014. márc. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
54%
mennyit ivott,mert ha nem szokása..és hírtelen irgalmatlan mennyiséget ivottt,alkohol mérgezést is kaphat,ha toxikológiailag nézzük a dolgot,ha hányt,az jobb jel.....mindenestre nem is aza baj,hogy beivott,hanem,hogy ennyire nem tud uralkodni magán,ha meg nem bírja minek vedel...rohadt alkohol,csak szétb...a az embereket.
2014. márc. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
84%
5-ös, vannak gyerekeid? Szerinted egy kisgyerek fejében mi játszódhat le, ha így látja az apját? Egészen kis koromtól fogva láttam így apámat, mert kemény alkoholista, már öt évesen gyűlöltem és megvetettem. Gondolkodj, mielőtt írsz!
2014. márc. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
Nagyon ritkán iszik alkoholt.És ez miatt biztos nem válok el.
2014. márc. 29. 21:29
 10/47 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom pontosan mennyit ihatott de a jelek szerint sokat.
2014. márc. 29. 21:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!