Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt ez? Megcsalja?

Mi volt ez? Megcsalja?

Figyelt kérdés
Elég kényes téma ez, de barátnőmön kívül más nem tudja, hogy láttam. Tegnap éjszaka sokáig voltam ébren, majd olyan háromnegyed 12 körül anya telefonja csörgött kettőt és ő erre lejött az emeletről. Eddig semmi különös, de aztán kiment a teraszra, ahonnan az utcára, mert hallottam a kapu csapódását. Két percig bírtam megmaradni, majd kinéztem az ajtón. Egy -számomra- vadidegen kocsi állt a túloldalon, de anya sehol. Átmentem az utcára néző ablak elé és onnan kukkoltam. A kocsiban egy férfit fedeztem fel, ahogy a karját simogatja valaki, mintha smárolnának. Csak a karját láttam, mert messze is volt és a lámpának is halvány a fénye. Nem lehetett apa, mert ő csak hétvégén van itthon, mert máshol dolgozik és messzebb lakik a hétköznapokon. Ezután sikeresen álomba sírtam magam.

2014. máj. 28. 13:45
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
82%

Hát, ha kettőt csörög csak úgy a telefon, anyukád meg erre már ugrik, hát, az eleve elég gyanús... :/

Valószínűleg igazad lehet. :(

2014. máj. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
80%
Igen anyukád szemérmetlenül csalja apukádat!
2014. máj. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
93%
igen elég valószínű, hogy csalja. gondolom pont azért, mert apukád csak hétvégén van otthon
2014. máj. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
60%

Ne sírj, inkább tájékoztasd apukádat, hogy milyen felesége van. Majd jönnek itt utánam a szokott lelkek és megpróbálják neked megmagyarázni, hogy semmi közöd hozzá, nem is jól láttál meg különben is anyukádnak ez JÁR!


NE HIGGY NEKIK!!!

2014. máj. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
16%

Nehogy szolj apukadnak! Ha szolsz neki,akkor valoszinu,hogy anyukad nagyon meg fog haragudni,es akkor majd teged okolnak a bomba robbanasa miatt.

Eloszor anyukad egy nyugodt pillanataban kerdezz ra,aztan gondolkodj,majd cselekedj,ha ugy erzed.

2014. máj. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 ivilicious ***** válasza:
76%
Először vond kérdőre anyukád.
2014. máj. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
90%
"Nehogy szolj apukadnak!" Na mit mondtam neked? Megjöttek! Hallgass a lelkiismeretedre! Tanuld meg, milyen az a nő akit mindenki elítél, kivéve az itt kommentelő hasonszőrüeket!
2014. máj. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
0%

Anyukáddal beszélj. Hátha megérted. Bitos nem fogod, és elfogadni sem. Nem tudom, hány éves vgy, de megprbálhatnád hasonló szituba képzelni magad.

Nem ítélkezhetsz és mondhatod el, ez biztos.

2014. máj. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
86%

8-as szintén zenész!!!


"Nem ítélkezhetsz és mondhatod el, ez biztos."


Ezeket a hangokra ne hallgass, nézd meg mit írnak, ha apa csalja anyát!


Ezeknek az embereknek ennyit ér a szavuk!!!

2014. máj. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
8%

Ugyanezt mondom.


NEm érdekel, mit gondolsz a véleményemről.

Elég sok mindent tapasztaltam, akkor tessék: mondja el.

semmi közöm hozzá, mit csinál, nem is érdekel.


De gyerek, nem élt megsemmit, attól, hogy a szülője, még nem tud háttérinfókat, okokat.


Látatlanban ítélkezni, és köpködni meg elég unintelligens szerintem, de kinek, hogy. hajrá...

2014. máj. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!