Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akit nem fogadott vissza az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit nem fogadott vissza az exe, hogyan sikerült túlélnie? Rá sem tudok nézni másra csak őt szeretem, de hallani sem akar rólam. Meg akarok halni!

Figyelt kérdés
2013. máj. 16. 12:15
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Majd találkozol egy még jóképűbb sráccal, és onnantól kezdve nem fog érdekelni az exed.
2013. máj. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

sehogy! 7honapja rá sem tudok nézni más lányra,

és mind ugyanolyan érdektelen,unalmas számomra

2013. máj. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2013. máj. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 zaphod ***** válasza:

Kerestem mást. Ha kell, küldök egy e-bookot, ami nekem nagyon sokat segített ebben.

Miért szakított veled?

2013. máj. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
eljátszottam a bizalmát és ő bizalom nélkül nem tud szeretni
2013. máj. 16. 13:04
 6/9 zaphod ***** válasza:
Hát sajnos igaza van. Keress mást, és figyelj, hogy még egyszer ne csináld ezt.
2013. máj. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Miért van igaza már bocsi? A bizalmat nehezen ugyan de vissza lehetett volna szerezni. De erre sem adott esélyt és ez fáj igazán. Ha bizonyíthattam volna és ugy látja mégsem tud megbízni bennem akkor még mindig mondhatta volna azt, hogy bocs ez nekem nem működik. De meg se próbáltuk...:(
2013. máj. 16. 18:56
 8/9 Költőnő? ***** válasza:
attól függ, mit tettél, h már nem bízik...
2013. máj. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Lassan két éve érzek így, ahogy Te. :)
2014. jún. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!