Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak átmeneti állapot?...

Ez csak átmeneti állapot? Másnál is előfordult ilyen?

Figyelt kérdés

Nem tudom elviselni a férjem. Nehéz vele egy légtérbe lenni. Idegesít ahogy viselkedik. Nem tudom megfogalmazni, de akármit csinál, az sose jó.

Ha mosogat, szerintem, pazarolja a melegvizet. Ha főz - nem tud főzni - sokszor elrontja az ételt, pl odaégeti, elsózza, a pörköltben nyers marad a hús stb. Ezerszer elmondtam neki mit hogyan kell, erre a reakció, maradjak csendben mert ezt ő is tudja. Aztán mehet az étel a szemetesbe. Próbált süteményt sütni, nem jól vált mértékegységet (g és dkg), ezért vagy túl sokat tesz valamiből vagy túl keveset.... Aztán persze próbálja korrigálni, aminek a vége egy ehetetlen sütemény. (írtam neki puskát, hogyan kell dkg-ról g-ra váltani stb.)

A mosógépbe csak bedobálja a ruhákat, nem nézi meg a zsebeket, vagy a nagyon koszos melós göncöt nem válogatja a szét az én fehér, sárga és világos rózsaszín felsőimtől. Átlagban havonta 2-3 pólómat kell kidobni, mert összemossa valamivel. A fehérneműt még foltosan is tudom hordani, de a pólót nem. A mosógépet rosszul állítja be, nem figyel rendesen hogy van a "jelzés". (felültöltős mosógépünk van, be van állítva a program és a hőfok, csak be kell kapcsolnia és elindítania, tehát 2 gombnyomás...)

Bevásárlásnál nem nézi meg a szav.időt, vagy hogy van e olcsóbb de hasonló termék. Rányúl arra aminek a legszebb a csomagolása. Simán megveszi azt is, ami nem kell, csak mert akciós. Havonta több mint 10 e ft-t dob ki az ablakon :(


Fel szeretné újítani a lakást (albérlet), mert már csúnyák a falak, fessük ki a szobákat, konyhát. Nem telik rá, de majd inkább nem eszünk.

Van egy kisfia (nem tőlem), akit szeret, de néha úgy érzem nem tud vele mit kezdeni. Ad neki enni, megfürdeti, hozza-viszi oviba ha kell, de itt ki is merül. Nem elég felelősségteljes, nem tud a gyereknek parancsolni, szórja a pénzt, pedig nincs sok. Fűt-fát beígér a gyereknek, de a nincsből nem lehet megváltani a világot.

Nem akar változtatni (van adóssága amit vonnak tőle, plusz van egy másik amit mi utalunk hogy csökkenjen), ha lehetne venné fel a hiteleket egymás után. Persze a meglévő személyi hitelét "nem tudja" mire költötte, elfelejtette. Akkor még nem voltunk együtt mikor felvette. Mondtam , legalább füllentené azt, hogy akkor volt kicsi a gyerek, neki vett ezt meg azt (babakocsi, kiságy stb.)

Gyereket szeretne tőlem, de a heti 4 fociról nem mond le. Valahol megértem, hogy "jár neki" a kikapcsolódás, de ha szülnék gyereket, nekem nem járna semmi? Csak 7/24ben az anyaság?

Állandóan telefonálgat, persze vezetékesről. Amikor meg kijön a számla, kérdőre von, hogy ki hívott mobilt.

Az ágyban nem figyelmes,az az "ajtóstól a házba" típus, amit én utálok.

Ha beszélgetünk, nem artikulál rendesen, nem nyitja ki a száját, soha nem értem mit mond. Persze ilyenkor én vagyok a süket, nem vele van a baj. Telefonban egyáltalán ne értem mit mond, erre azt mondja "nem szeret kiabálni". Nem is kell, de nyissa ki a száját, hogy a hangok rendesen kijöjjenek.

Lenne lehetősége munkát váltani, hogy többet keressen. Nem akar, mert akkor kevesebb ideje lenne a gyerekre. Ezt is megértem, de akkor foglalkozzon is vele. Vigye/vigyük el a játszótérre, kirándulni, olyan programokra ami nem kerül pénzbe. Á, azt nem. El van a gyerek a tv meg számítógép előtt is. Persze, sokkal kényelmesebb így neki.


Én jelenleg is majdnem 50 E-rel többet keresek mint ő, de ez sem elég.

Kicsit fúj a szüleimre, de ha segítség kell akkor a szüleim a mintaanyós és mintaapós... Az ő szülei nem élnek már.


Az exe (kisfia anyja) dróton próbálja rángatni, amit nem hagy, de rajtam vezeti le a feszültséget.

Nem meri azt mondani a nőnek, hogy nem,mert akkor megharagszik és nem jöhet többet a gyerek. (Ami ugyebár nem így van)


Egyszer kértem tőle, hogy cseréljenek hétvégét, mert olyan lelkiállapotban voltam (haláleset a családban, tehát nem sima rossz kedv), hogy egyedül, illetve a gyerek nélkül szerettem volna lenni. Otthon sírdogálni stb.

Nem lehet, mert az ex megsértődik. Persze ha neki van programja, a párom azonnal beleegyezik a cserébe. Nekünk minden programot le kell mondjuk, soha nem tervezhetünk semmit, mert az ex tuti bekavar. Párom meg hagyja.


Hirtelen ennyi a bajom a párommal.


2014. máj. 29. 07:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Hagyd ott. Te csak a hibát látod ebben az emberben, nincs értelme vele kapcsolatban lenni.
2014. máj. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Van egyáltalán valami, amit szeretsz benne?
2014. máj. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Valamiért együtt élünk már 3 éve.

Az utóbbi 1-2 hónapban "nyílt ki" ennyire a szemem...

2014. máj. 29. 07:17
 4/17 anonim ***** válasza:
34%
Neked háztartási alkalmazott kell.
2014. máj. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
az elején nem tűnt fel, hogy ilyen? gondolom nem egyik napról a másikra vált ilyenné.
2014. máj. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha 3 év alatt ennyi minden idegesít benne, akkor hosszútávon nem jósolnék nagy jövőt nektek. Szerintem még időben változtass, és hagyd ott, hiszen süt az írásodból, hogy már minden idegesít benne. Inkább lépj ki most, mint akkor amikor már teljesen kikészülsz tőle, és a gyűlölet határán leszel. (Bár már mintha lassan ott lennél.) Úgy látom, hogy hiába mondasz/teszel bármit, a férjed nem akar, nem hajlandó változtatni. El kell engedned ezt a házasságot, nem passzoltok. Mindenkinek így lesz a jobb szerintem, még ha a férjed nem is látja be, vagy akarna válni, hidd el pár év múlva már ő is válni akarna, mert így nem lehet együtt élni valakivel hosszú éveket, ha ennyire irritál már a másik jelenléte is. Közös gyerek? Áh..én biztosan nem szülnék egy ilyen megbízhatatlan, tutyi-mutyi férfinak, aki még döntésképtelen is.
2014. máj. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Fölösleges volt kiírni ezt a kérdést. Te is tudod, hogy mit kell tenned.
2014. máj. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy tökös pasi. Én tuti nem élnék így.
2014. máj. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A fent említett dolgokat fel lehet fogni kicsi viccesebben is.

A többi probléma sajnos nem oldódik meg könnyen, és benne van a pakliban hogy nem is fog.

Gondold át, és ha ennyire nem tudod elviselni inkább hagyd ott. Ha ennyi hitel van, ne is nagyon álmodozzon egy közös gyerekről. Próbáltál már vele beszélni ezekről a dolgokról, vagy csak magadat emészted vele?

2014. máj. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Bence_ ***** válasza:
100%
Közős gyereket egy időre tegyétek félre. Tudsz olyan listát írni amire büszke vagy?
2014. máj. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!