Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihűlt a szerelem, vagy átmeneti krízis állapot? Vagy csupán én látom máshogy a dolgokat

Figyelt kérdés
Abortuszon estem át nemrég. 3 éves kapcsolatunk nem éreztük eléggé megalapozottnak ahhoz hogy megtartsuk, illetve erőteljes anyagi okok is jelen vannak. Igen, felmerül a kérdés,akkor miért engedtük h baba lehessen.. Talán mert én szerettem volna, s párom pedig még maga is gyerek, függetlenül a 30 éves korátol. Az egész abortuszos procedura alatt nem igazán éreztem azt hogy mellettem van, ugy érzem, ö ezt ugy veszi mint egy fejezetet a könyvben,amit elolvastunk s lezártunk. De én ugy érzem nekem ez nem megy ilyen gyorsan. Emellett olyan üresnek érzem magam.. mintha minden megváltozott volna.. ugy érzem, nem olyan mint rég. Lehet én kezdek látni ésszel a roszaszin ködön tul hogy ez nem egy igazi komoly kapcsolat? Vagy egyszerüen ez csak egy holtpont. Elveszettnek érzem magam. Lelkileg megviseltnek érzem magam, de párom gyakran megsértődik hogy én nem foglalkozok vele meg az ő dolgaival.. s nekem kell engesztelnem. Bár nekem pedig rosszul esett az hogy ő egy kis gondnak, rutindolognak vette a terhességmegszakitást, hisz nem én vagyok az első aki tulesett ezen. Valaki érzett már hasonlot?
2013. dec. 13. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Az abortusz egy nagyon megrázó dolog. Pláne ha ennyi idősek vagytok, amikor már sok embernek van gyereke.


De úgy tűnik, tudatában vagy azzal, hogy a párod infantilis és gyerekes, nem értem miért lepődsz meg, hogy ebben a kérdésben is az. Te választottad.


Mindazonáltal én olyan párt választanék magamnak, aki támogat a súlyos helyzetekben is, aki intellektuálisan és érzelmileg is a társam lehet.

2013. dec. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ASOT ***** válasza:

Most mondjam, azt, hogyha megtartottad volna a gyereket akkor nagy valószínűséggel lelécelt volna?

Nemhiszem, hogy ő oltárit fog még változni az elkövetkezendő években, szóval döntened kell mire is vágysz igazából.


Szeretnél gyermeket, meg egy olyan embert aki szeret és törődik veled és fontos vagy neki, vagy elkalandozol néha mosolyogsz néha meg bánatos leszel e mellett az ember mellett.


Ergo felvázolhatnád neki ugyanezt amit ide leírtál nekünk! Ha ezt felfogja és megérti akkor dönteni fog, hogy mit akar.

De ha ezt Nem mered elmondani így neki, akkor alapból sz--ar ez a kapcsolat.

2013. dec. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!