Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kipróbáltok valami új...

Ha kipróbáltok valami új ételt, és a családnak nem ízlik, ti személyes sértésnek veszitek?

Figyelt kérdés

2014. jún. 1. 12:42
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Aki ezen megsértődik, kiabál, az kezeltesse magát. Én sem vágom be a durcát, mikor a barátom kicsit átízesíti a saliöntetet, hanem elfogadom, hogy neki úgy jobban tetszik (amúgy tényleg finomabbra csinálja, mint én :D ). Maximum megeszem én, ők meg kapnak valami mást. Ennyi.
2014. jún. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem, van amikor nekem sem ízlik a főztöm. Nem azért, mert rossz szakács vagyok, hanem, mert nem jött be az újítás, vagy egyszerűen nem sikerült valami. Utóbbi eset általában akkor áll fenn, amikor vendég jön, és el akarok készíteni valamit, amit nagyon tudok és nagyon finom, de tuti akkor valami nem úgy jön össze. PL: pont tegnap:)
2014. jún. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

17-es, csak közvélemény-kutatást végzek, és egyébként én is amellett vagyok, hogy ezen fennakadni nem korrekt... De látom, már kérdést sem lehet itt feltenni anélkül, hogy ne kapnánk rá inzultálást.


Köszönöm a hasznos válaszokat, ment a zöld kéz. :)

2014. jún. 3. 20:29
 24/24 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerűen nem főzök máskor mákosszart!
2015. jún. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!