Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy társfüggőség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy társfüggőség?

Figyelt kérdés
Benne vagyok egy rossz kapcsolatban. Tudom, hogy rosszat tesz nekem, mégsem lépek semmit. Illetve igen, de aztán visszatáncolok. Nem jó nekem, nem jó senkinek, mégsem tudom teljesen megszakítani a kapcsolatot. Ez lenne a társfüggőség? Dilis lennék?
2008. szept. 27. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Megesik néha, főleg lányoknál. De hosszú kapcsolatoknál általában a fiúk mutatnak ilyen tüneteket (1-2 év után), míg a nőknél csökken.
2008. szept. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy dilis, csak nagyon ragaszkodó. Sok oka lehet ennek, lehet hogy valamilyen okból nagyon szeretetéhes vagy, szükséged van a kötődésre még ha az rossz is. Próbálj meg több embert megismerni esetleg, és meglátni azokat a kecsegtető pozitivumokat bennük ami a kapcsolatodból hiányzik. Biztos találsz olyat aki szintén nagyon fog ragaszkodni hozzád, és jól is fogjátok érezni magatokat együtt. Vagy próbáld meg minnél több megebszéléssel helyre rakni a kapcsolatod.
2008. szept. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megpróbálom megbeszélni a párommal a dolgainkat, talán sikerül elsímitanunk a konfliktusokat.
2008. szept. 28. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!