Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet DNS tesztet csináltatni...

Lehet DNS tesztet csináltatni titokban?

Figyelt kérdés

Tehát kb. úgy mint ahogy a filmekben lehet látni, hogy 1-1 hajszál, 1 csepp vér, egy kis nyál maradék a pohár széléről.

Ja, és persze a lényeg, hogy a másik fél ne tudjon róla. Ő még kiskorú.

Tudom, hogy hivatalosan kell mindkét szülő beleegyezése, de ha semmi extra papír vagy pecsét, vagy hasonlóra nincs szükségem, csak magára a tényre?

Esetleg bármi más módon vércsoport, stb. lehet következtetni, vagy gyanút megerősíteni?


2014. jún. 2. 14:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
14%

Amit az Amerikai (tehát teljesen más jogrendszerben!!!) filmekben tesznek a nyomozók (tehát teljesen más hatáskörrel, mint te, és jogokkal)?


Ezt a kérdést gondold át újra:)


további kérdésem: Magyarországon miért nem Dunkin Donuts-os fánkot esznek a rendőrök, mint az amcsi filmekben?

2014. jún. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%

Drága a teszt,és ahhoz el kéne vinni a gyereket is.

Gondolom semmi sem megoldhatatlan,minden csak pénz kérdése.

Amúgy hasonlít rád,úgy látod?

2014. jún. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Vércsoport már jó lehet

Lehet csináltatni hajhagymás hajszálból is nem csak nyálból. Lehet jelszavas is...35ezertől vannak az árak...keress rá googlban

2014. jún. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

"Amúgy hasonlít rád,úgy látod?"


Hát pont hogy nem. Se külsőre se belsőre.

És hát a házasságunk alatt volt hogy félrelépett a kedves feleségem, illetve ismerősök is susmognak, meg ezt és azt "tudják".

2014. jún. 2. 14:40
 5/18 anonim ***** válasza:
[link] próbáld meg ezt.
2014. jún. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Most megnéztem a neten. Van több oldal is. Nem láttam olyat, hogy kell szülői beleegyezés. Van olyan, ahol csak a gyerek és a feltételezett apa nyálmintája kell.

Egyébként az, hogy mennyire hasonlít vagy nem hasonlít a gyerek, teljesen irreleváns ilyen szempontból. Lehet, hogy a gének úgy kavarodtak, hogy valamelyik távolabbi felmenőre hasonlít inkább, mint a szülőkre.

De itt már olyan kérdést is olvastam, hogy valaki azért akadt ki, mert hasonlított a gyerek valakire a családban :)

2014. jún. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hű! Köszi! Ez elég jól hangzik.
2014. jún. 2. 14:46
 8/18 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a gyerek?Rutin orvosi vizsgálatként nem lehetne neki beadni a dolgot?

Picit googliztem ezt a cikket találtam

[link]

[link]

Azt olvasom hogy az egyénnek kell beleegyeznie és a gyerek gyámjának.Szóval ha te vagy az apja meg egyben a vizsgált személy is akkor anyukát kihagyhatod az egészből.

2014. jún. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

anno azért kivágták az asszonyt ha vörös lett a gyerek haja egy amúgy barna hajú családban, aztán kiderült hogy az egyik felmenő ír volt :D

Van benne így lehetőség hogy a feleséged félrelépett,de ne a külső/belső alapján ítélj,inkább a DNS

2014. jún. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A titokban végzett teszt eredményét a bíróság nem fogja elfogadni. Csak tájékozódásra jó, hogy be ne égj, ha mégis tiéd a gyerek.
2014. jún. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!