Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet DNS tesztet csináltatni...

Lehet DNS tesztet csináltatni titokban?

Figyelt kérdés

Tehát kb. úgy mint ahogy a filmekben lehet látni, hogy 1-1 hajszál, 1 csepp vér, egy kis nyál maradék a pohár széléről.

Ja, és persze a lényeg, hogy a másik fél ne tudjon róla. Ő még kiskorú.

Tudom, hogy hivatalosan kell mindkét szülő beleegyezése, de ha semmi extra papír vagy pecsét, vagy hasonlóra nincs szükségem, csak magára a tényre?

Esetleg bármi más módon vércsoport, stb. lehet következtetni, vagy gyanút megerősíteni?


2014. jún. 2. 14:27
1 2
 11/18 Őszödi Ferenc ***** válasza:
100%

Hát, kemény helyzet.

1. Ha a feleség ilyen kikapós menyecske, miért van még mindig vele? A szavain érződik a bizalmatlanság, így meg nem sok értelme van a dolognak.

2. Létezik 2 mintás és 3 mintás DNS vizsgálat. Az anyát ki lehet hagyni a dologból. A "privát" vizsgálatot azonban nem fogadja el a bíróság, hanem elrendelnek egy hivatalos vizsgálatot. Nem olcsó, a per vesztese fizeti.

Én titkon reménykedem, hogy az Öné a gyerek. Ha viszont nem, senki nem várhatja el Öntől, hogy hazugságban éljen.

2014. jún. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
de abba is bele kell gondolni,hogy ha a gyerek már nagyobbacska 6-7 akkor hiába nem ő az apa, neki ő az apukája és nem tudnám pl. utána csak azért nem szeretni mert nem vér szerinti gyermekem ha egyszer én neveltem fel. A válást így is úgy is megejteném meg a dns tesztet,de továbbra is találkoznék szerencsétlen gyerekkel.
2014. jún. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Figyelj! Tök mindegy, hogy mit írtak itt, a lényeg, hogy már egy szál hajból, vagy nyálból is meg tudják állapítani 30-40 ezerért, hogy van-e közöd a gyerekhez?!

Ennek tudatában kezdeményezheted -ügyvéd segítségével- a bíróságon a pert.

Az akkor kirendelt hivatalos szakértőt, már a vesztes fél, azaz a félrekefélős nejed fizeti majd!!


Ha viszont akkor fogant a gyerek amikor veled is éppen kegyeskedett lefeküdni a "felesleged", akkor el kell döntened, hogy továbbra is vele maradsz-e, mint "csapatjátékos".

2014. jún. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
magyar jogban nem számít ki a biologia apa így netes átverásre több száz ezret kidobni felesleges
2014. jún. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

"Ha a feleség ilyen kikapós menyecske, miért van még mindig vele? A szavain érződik a bizalmatlanság, így meg nem sok értelme van a dolognak. "


De hát nem vagyok vele.

Szó szerint mindennel lehúz (kb. én tartom el az új csávóját), és mindig a gyerek az indok, mert tudja, hogy szeretem.


Félreértés ne essék, nem utálnám ezután a kislányt, de nem mindegy hogy rá költöm a pénzem, vagy az asszonykára és a csávójára "gyerektartás" címszó alatt.

2014. jún. 2. 21:11
 16/18 A kérdező kommentje:

"magyar jogban nem számít ki a biologia apa"


Ez alatt mit értesz?

Tehát ha kiderülne, hogy nem én vagyok az apa, akkor sem érnék vele semmit, ha utána bíróságtól kérnék egy hivatalos dns tesztet?

2014. jún. 2. 21:13
 17/18 anonim ***** válasza:
a bíróságot csak a papir érdekli ha a neveden van a gyerek nem érdekes a dns teszt mert a szülöi státusz be van töltve
2014. jún. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
kérdezö ha már felmerült a gyanu akkor csináltasd meg a privát tesztet,addig ugy sem nyugszol amig nem tudod az igazságot,báris én nem tudnék.aztán tudsz tovább gondolkodni hogy hogyan tovább,már ha nem a tied a gyerek.
2014. jún. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!