Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom sokat ivott és most fel...

Párom sokat ivott és most fel sem lehet ébreszteni. Van valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Nem bánom különösen, bár azt terveztük megnézzük a tűzijátékot, ehelyett a netet bámulom egyedül... :)
2009. dec. 31. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyedul nezd akkor meg a tuzijatekot, vagy pedig ebreszd fel, vagy hivjal at valakit hozzatok hogy ne legyel egyedul.

Hol ivott be ennyire a "draga"?

2009. dec. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Áh, nem tudok már senkit áthívni, de igazából nem is bánom, van itthon még pezsgő és honfoglalózom, szóval elvagyok :)

Sosem ittunk még együtt és azt mondta bírja az italt, ez így is volt egy darabig, aztán hirtelen ledőlt az ágyra és elaludt... azóta az istennek sem tudom felkelteni :)

Tapasztalatszerzésnek jó volt, legközelebb tudom, hogy viszonyuljak hozzá :)))

2009. dec. 31. 23:35
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Tavaly szilveszterkor a haverommal megittunk 1 üveg abszintet ketten kb fél óra leforgása alatt.Kb. 10 órakor elaludtam és másnap hatkor ébredtem :DDDDDD lol Nem tudott senki sem fölébreszteni, nem sikerült nekik :D Amúgy idén gyerekpezsgőt iszok csak, de annak más oka van :D

Boldog Új Évet!!!

2009. dec. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy pohár jéghideg víz csodákat művel vele! Csak aztán valószínűleg kicsit morci lesz.
2009. dec. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon fel akarod ébreszteni, és úgy, hogy esetleg józan is legyen, akkor öntsd le egy vödör hideg vízzel, ha nem muszáj, akkor hagyd aludni. :-D
2009. dec. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Utolsó kettő, viccesek vagytok :)))

Amúgy valóban próbáltam, van az a virágokhoz használandó spiccoló, amiből porlasztott víz jön, hát mit mondjak? Nem díjazta az ötletet :)

Ő az a fajta, aki egyszer elalszik, senki nem ébreszti fel.

Bár azt motyogta éjfél előtt keltsem fel...na majd meglátjuk :D

2009. dec. 31. 23:42
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2barátnőm alszik kb 22óta, és most én is gépezek..:D

Bár én sajnálom őket, azt mondták bírják a piát, én meg azt hogy nem nah pont fordítva lett xD

2009. dec. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

ma 23:39

grt!

2009. dec. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hagyd aludni
2010. jan. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!