Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy a nevetése...

Normális, hogy a nevetése miatt szakítottam? Voltál már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Egyszerűen elképesztően szörnyű volt, ahogy röhögött, mint valami sakál és göthös szamár keveréke..egy ideig nevettem ezen, aztán sírni tudtam volna:)7 randin voltunk túl és megmondtam, hogy szerintem nem illünk össze.. Nem csak a nevetése miatt, de ez egyszerűen nem ment ki a fejemből. Azon imádkoztam, hogy nehogy valamit viccesnek találjon. Pedig én sosem voltam ilyen.. Voltatok már hasonló helyzetben?
2010. jan. 1. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

sajnos velem is fordult elő ilyen, nagyon válogatós vagyok, 2 fiúm volt, nem értem el a 2 hetet velük. egyszerűen az apróságok miatt is egy idő után undorrá alakul át minden... azt vártam, h. költözzön el, meg hasonlók, hogy ne kelljen vele találkozni... szar érzés... nem biztos h. normális, de ha neked a nevetés a "gyengéd", akkor még nem annyira gáz.

14/L

2010. jan. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen, csak én sokkal idősebb vagyok mint te.. ezért furcsállom ezt a dolgot:)
2010. jan. 1. 13:12
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha valami idegesit egy pasiban azt nem szereted.Jól tetted,késöbb minden idegesitett volna.
2010. jan. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez normális dolog. Mindenkinél meg vannak azok a dolgok, amik idegesítik. És bizonyos idegesítő dolgokat tudunk tolerálni (ki többet, ki kevesebbet), más dolgokat viszont nem. Ha amúgy ez a pasi lett volna életed nagy szerelme, akkor nem zavart volna a nevetése.
2010. jan. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 21 vagyok, 20 éves voltam amikor raniztam egy sráccal tök helyes volt meg kedves, de valami iszonyat módon csámcsogott. Harmadik randi után mondtam, hogy ha teheti ne tegye mert eléggé idegesít, ő meg mondta, ha nem tudom így elfogadni akkor ne találkozzak vele. Megfogadtam a tanácsát:D
2010. jan. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is normális dolog. Mármint, hogy felismerted a "bajt" és nem ámítottad sem őt, sem magadat. Ha nem tetszett a nevetése, hát nem tetszett.
2010. jan. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!