Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudom rávenni szüleimet...

Hogy tudom rávenni szüleimet hogy kistestvérem legyen (12 éves vagyok egyke)?

Figyelt kérdés
2008. júl. 30. 16:56
1 2
 11/19 anonim válasza:
93%
bocs nem láttam hány éves anyukád mert lehet hogy már nem lehet babája:(
2009. aug. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
93%
Az, hogy szüleid hogyan viszonyulnak egymáshoz, mindennél fontosabb. Ha szeretik egymást /te ezt meg tudod ítélni, hiszen a közelükben vagy/, talán teljesítik a kívánságodat. Ebben az esetben mondd el édesanyádnak, hogy meg fog újulni a házasságuk és milyen nagyszerű lesz, ha nem lesznek egyedül, mikor te már kirepülsz. Az is lehet, hogy anyagi okok miatt nem jöühet szóba a testvér. Mindezeket a kérdséeket édesanyáddal próbáld tisztázni. Sőt: akár egészségügyi okai is lehetnek az elzárkózásának.
2009. aug. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
93%

Én kilenc éves voltam, amikor anyukám terhes lett egy kislánnyal. Nagyon örültem neki, de 3-4 hónap múlva különböző okok miatt nem meghalt a baba, így nincs kistestvérem a mai napig, pedig nagyon szeretnék. De pont azért nem mondom itthon, és tudom, hogy semmi értelme nincsen.

Időközben született két unokatestvérem, három illetve egy évesek. Leggyakrabban hetente egyszer látom őket, de olyanok, mintha a testvéreim lennének. Nem ugyanaz... de egy kicsit pótolják. Most 14 éves vagyok.

Nem hiszem, hogy érdemes próbálkoznod, de hátha neked sikerül. Szurkolok neked :)

2009. aug. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
93%
A jelenlegi gazdasági hejzetben sehogy.De gondolkozz mik lehetnek a hátrányai : te fürdeted,vigyázhatsz rá mozi helyett,Később vigyázhattok rá a pároddal együtt,stb...
2009. aug. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
43%

Ha anyukád elmúlt 36 akkor már sajnos nem lehet tenni semmit...

Max lombikprogrammal de az meg egy vagyon!!

2009. aug. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
80%
Nemtudom kivolt az a vadbarom /már bocsánat/ aki sorba lepontozott mindenkit,gratulálok Neki,sok minden leleht ám pontozni egy ilyen kérdésben :O
2009. aug. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

17:54-es vagyok.

,,Ha anyukád elmúlt 36 akkor már sajnos nem lehet tenni semmit... " Ez hülyeség, nekem ezért nincs most húgom. A hülye statisztikák miatt, mert hogy akkor anyukám már 36 volt, és ezért tuti hogy beteg lesz a gyerek, és vegyünk mintát, hajrá... -.- Csak meg kéne tanulni célozni.

2009. aug. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
100%
Nekem enyum a hugomat 38 évesen szülte! Teljesen egészséges aranyos babuci! Anyum és tesója között 12 év van. Közöttem és hugom között 8 év. Én 1 évig győzködtem és bejött! Csak minden nap mondd el 3-szor és sikerülxD.
2009. nov. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Sikerült végül, és lett tesód, vagy egyke maradtál? :)
2010. máj. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!