Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam a férjem gondolatba...

Megcsaltam a férjem gondolatban, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre gyakoribb, hogy tudnám leküzdeni ezeket a gondolatokat?

2014. jún. 7. 21:15
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
47%
Semmit.
2014. jún. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
46%
Semmit :D . Addig nincs gáz ,amíg a fantáziálásod alanya nem hús -vér valójában szerez neked örömet !
2014. jún. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm! De sajnos a Tízparancsolatban benne van, hogy ne paráználkodj. Én próbálok nem gondolni rá, de sajnos minden este rá fantáziálok, úgy hogy mellettem fekszik a férjem. És néha mikor hozzámszól este, akkor elszégyellem magam, de ő nem tudja.
2014. jún. 7. 21:23
 4/33 anonim ***** válasza:
73%
mindenkinek vannak ilyen gondolatai, ez teljesen normális.
2014. jún. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
89%
Kérj bocsánatot! - gondolatban, persze:)
2014. jún. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
95%
Nincs olyan ember, aki ne fantáziálna másról, aki azt állítja, hogy nem fantáziál az hazudik. Gyarló emberek vagyunk. Ne legyen bűntudatod, ez nem megcsalás.
2014. jún. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
96%
Ha egy valakiről ábrándozol folyamatosan, az ok, hogy nem bűn, de veszélyes lehet. Egyrészt teret engedtél ezeknek a gondolatoknak, tehát nyitott vagy rá. Érdemes végiggondolni, hogy minden rendben van-e otthon. Ha ez a valaki Brad Pitt, akkor könnyebb a helyzet, de ha pl egy kollégád, akkor akár bele is szerethetsz.
2014. jún. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
89%

Édesem! Gondolatban én már sok férfival szexeltem, köztük Brad Pitt, Henry Cavill, Harisson Ford, és még jó páran.

De ettől még nem csaltam meg a férjemet, csak kissé fűtött álmaim vannak..

2014. jún. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem kitalált, elérhetetlen személy, a férjem is ismeri. De nekem ebben az a rossz, hogy lelkiismeretfurdalásom van vele szemben. Hiába próbálok nem gondolni rá, mégis előjön, főleg esténként.
2014. jún. 7. 21:40
 10/33 anonim ***** válasza:
0%
A gondolat bűn. Tessék gyónni. Vagy...
2014. jún. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!